Bahar Temizliği BaşlasınBahar Temizliği Başlasın

 

Dondurucu soğuklar her geçen gün etkisini azaltırken bahar da yavaş yavaş pencerelerimizden içeri girmeye başladı. Güneşli günleri, deri ceketlerimizi giyip kendimizi sokaklara attığımız günleri hepimiz özledik değil mi? Artık baharın tadını çıkaracağımız günler geldi!

 

Evinizin her köşesi de sizinle birlikte bahara merhaba demek istiyor. Şimdi güzel bir temizlikle evinizi, bol yeşilli bir gezi planıyla kendinizi bahara hazırlamanın zamanı. Temizlik kısmını çabucak bitirmek istediğinizi biliyoruz, bunun için size birkaç önerimiz var.

 

Süper Güçlü Süpürgeniz Her Şeye Hazır!

Dip köşe temizliğin olmazsa olmazı güçlü bir süpürgedir. Homend’in toz torbalı ve toz hazneli süpürgeleri ile tozların girdiği en köşe noktalara bile kolayca ulaşabilirsiniz. Her modeli sizin için tek tek inceledik.

 

1226 ve 1227 Dustbreak Toz Hazneli Süpürge

Dustbreak süpürgelerin özel cyclone teknolojileri çekiş gücünü her zaman maksimumda tutmak üzere tasarlanmıştır. Cyclone teknolojisi, toz zerrelerinin sürekli hareket ederek filtreleri tıkamasını engeller. Aynı zamanda süpürgenizin büyük tekerlekleri size ev içinde mükemmel kullanım kolaylığı sağlar. Dip köşelere ulaşmak için ise aksesuarları kullanabilirsiniz.

1226 ve 1227 Dustbreak ürüne gitmek için tıklayın.

 

1228 ve 1229 Deepsilence Toz Torbalı Süpürge

Elektrikli süpürgeniz, sessiz motoru ve özel başlığı sayesinde, 72 dB sessizlikte çalışır.  Süpürgenizin hava çıkışındaki HEPA 13 filtresi, üstün kalitesiyle tozları ve bakterileri yakalar, %99,95 filtreleme performansıyla dışarı sadece temiz hava verir. Anti bakteriyel toz torbası, hem sağlığı garantiler hem de etrafı süpürdükten sonra ortamda ağır bir hava oluşmasını engeller.

1228 ve 1229 Deepsilence ürüne gitmek için tıklayın.

 

1250 Dustroyer Dik Süpürge

Dustroyer dik süpürgeniz diğer dik süpürgeler gibi kablosunu dağınık bırakmaz, küçük bir hareketinizle içine çekiverir. 5 Metrelik kablo uzunluğu ile dik süpürgeniz sizinle evin her yerine de gelir. Üstelik otomatik kablo sarma özellikli ilk dik süpürge ünvanı Dustroyer'ın elinde. Dustroyer dik süpürgenizi isterseniz el süpürgesi, isterseniz dik süpürge olarak kullanır, en ulaşılmaz noktalara bile ulaşabilirsiniz. Küçük bir emrinizle dik süpürgeniz el süpürgesine dönüşür.

1250 Dustroyer ürüne gitmek için tıklayın.

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.