Herşey Evin Mucizesi İçinBelki de hayatınızda yaşayabileceğiniz en mutlu ve özel anları yaşadınız; bir mucizeye tanık oldunuz ve artık sizin de bebeğiniz var, tebrikler! Ailenize katılan en yeni, en şirin, en mükemmel varlığınız olan bebeğinizle sizi güzel günler bekliyor. Minik bebeğinizle ilgili bizim de sizin de söyleyeceğiniz çok şey var, biliyoruz. En azından bir yerden başlamak gerektiğini düşünerek bebeğiniz ve sizin için Mybaby ürünlerini geliştiriyoruz. Şimdi kısaca size Mybaby ürünlerini anlatacağız;

‘Ek gıdaya geçsek de bebeğimle her şeyi yesek!’

Diyorsunuz değil mi? Elbette ki bebeğiniz büyüdükçe sizinle iletişimi artacak. Her bebekte farklı olmakla beraber genellikle 6. aylarının sonunda ek gıdaya geçiş için fizyolojik olarak hazır olurlar. Bunu da size yediklerinizi merak ederek, sizi izleyerek gösterirler. Minik bebeğinizin sağlıklı gelişimi için ek gıda sürecinin uzun bir yol olduğunu elbette biliyorsunuz. Biz de bu süreçte size yardımcı olmak istiyoruz ve size 1001 Mama robotunu öneriyoruz.

Bebeğinize mamasını hazırlarken birden fazla ürün kullanmanıza gerek kalmaz. Mybaby 1001 Mama Robotu ile hem buharlı pişirme hem de blender işlemini yapabilirsiniz.

Mybaby 1001 Mama Robotu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Biberon ısıtıcı devri diye bir şey var!

  • Bebeklerin çoğu doğumdan itibaren bir şekilde biberonla tanışır. Biberonlar; yavaş akış ağızlı, orta akış ağızlı, silikon uçlu, kauçuk uçlu vs. gibi birçok kriterle hem bebeklerin hem annelerin beğenisine sunulan en kritik ihtiyaçlardan biridir. Biberonla vereceğiniz anne sütü veya devam sütü, elbette ideal ısıda olmalıdır. Bunun için de eskiden olduğu gibi cezve içinde, tencere içinde, ocak başında vakit kaybetmek yerine alacağınız Mybaby 1002 biberon ısıtıcı hayatınızı düşündüğünüzden çok daha kolay hale getirecek.

    Bebekler için ideal ısı 40-45 derece aralığıdır, biberon ısıtıcınız da anne sütünü veya devam sütünü bu aralıkta, gerektiği şekilde ısıtır. Dilerseniz biberon emziklerini, yalancı emzikleri ve küçük malzemeleri biberon ısıtıcınızın sterilizatör özelliğini kullanarak steril de edebilirsiniz.

  • Mybaby 1002 biberon ısıtıcı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Bebeklerin dünyasında mikroplara yer yok!

  • Minik bebeğiniz doğduğu andan itibaren bağışıklık sistemi tamamen gelişene kadar hassas bir dönemden geçer. Bu aşamada özellikle gıda malzemelerini mikroplardan uzak tutmakta fayda vardır. Bebeğinizin biberonunu, emziklerini, ek gıda sonrası kullanacağınız kaşık ve çatal gibi tüm malzemelerini sık sık steril etmeniz gerekir. Homend’in 1003 buharlı sterilizatörü ile bu işi çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

  • Mybaby 1003 buharlı stirelizatör ile ilgili detaylı bilgi için  tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.