Coffeebreak 5006 Filtre Kahve Makinesi
Coffeebreak 5006 Filtre Kahve Makinesi
900 W
Cam Demlik
40 Dakika Sıcak Tutma Özelliği
599,00 TL

Coffeebreak 5006 Filtre Kahve Makinesi

900 W
Cam Demlik
40 Dakika Sıcak Tutma Özelliği
599,00 TL
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar
 • Kahve keyfinizi istediğiniz saate ayarlayabilirsiniz.

  Bu kolaylığın adı Homend. Serving life.

  1240

  Filtre Kahveniz İstediğiniz Saatte ve İstediğiniz Sıcaklıkta Hazır

  Filtre kahvenizi, Coffeebreak’in 24 saat programlama özelliği sayesinde istediğiniz saatte hazır olmak üzere ayarlayabilirsiniz. Sabah telefonun alarmına ek olarak nefis bir kahve kokusuyla uyanmak isteyebilirsiniz. Merak etmeyin, biz de aynı fikirdeyiz. Bu nedenle filtre kahve makinenizi tasarlarken otomatik programlama özelliğini ekledik. Coffeebreak filtre kahve makinenize yatmadan önce malzemelerini ekleyin ve saatini uyanacağınız saate ayarlayın. Sabah mis gibi kahve kokusuyla uyanmanın keyfine varın, Pazartesi sendromunu sonsuza dek unutun!

  Kahveniz Cam Demliğinde Her Zaman Sıcak

  Filtre kahve makinenizin özel tasarım cam demliği, kahvenizin aromasının sabit kalmasını sağlar. Ayrıca kahveniz hazır olduktan sonra sıcak tutma tepsisi devreye girer. Tam 40 dakika boyunca kahveniz sizi sıcak sıcak bekler. Coffeebreak filtre kahve makinenizin bu iki özelliği sayesinde kahveniz lezzetini kaybetmez, size de evde veya ofiste enfes kahvenizin tadını çıkarmak kalır.

   

  1240
  1240

  Kağıt Filtreye Elveda

  İdeal filtre kahve için ideal aromanın sırrı makinenizin filtresinde saklı. Coffeebreak filtre kahve makineniz herhangi bir şekilde kağıt filtreye ihtiyaç duymaz, ideal aromayı yakalamanız için özel filtresi ile tam zamanlı çalışır. Yani yıkanabilir ve kolayca temizlenebilir filtreniz sizi zahmetten kurtarır, kağıt filtre arama derdinize son verir.

   

  Kahve Makineniz Sizi Bekletmesin

  Kahvenizi hazırlarken enfes kokusuna karşı koyamayıp hemen bir fincan içmek isterseniz beklemenize gerek yok. Coffeebreak filtre kahve makineniz damlatma önleyici özelliği sayesinde cam demliğini yuvasından kaldırdığınız anda kahvenin demleme işlemine ara verir, kahvenizi almanız için sizi bekler. Ancak 30 saniye içinde cam demliği yerine yerleştirmelisiniz ki kahve makineniz işlemine kaldığı yerden devam edebilsin. Bu arada biz yine de fikrimizi iletelim; kahvenizi tamamen demlenme işlemi bitene kadar rahatsız etmemenizde fayda var, en iyisi hazır olana kadar kahve kokusunun tadını çıkarmak.

   
  1240
  1240

  Aile Boyu Kahve Keyfi

  Coffeebreak filtre kahve makineniz kalabalık misafirleriniz için hazırlıklıdır. Tek seferde 12 kişiye kadar aynı anda kahve hazırlayabilir. Siz de sohbet bölünmeden herkese kahvesini sıcak sıcak ikram edebilirsiniz. Eğer kahve makinenizi ofiste kullanıyorsanız tüm gün performansınızı destekleyen Coffeebreak filtre kahve makinenize güvenebilirsiniz.

  Fincan Ölçülü Su Seviye Göstergesi

  Coffeebreak filtre kahve makinenizin su seviye göstergesi ile kaç kişilik kahve yapacağınıza karar vermeniz yeterli. Sonrası hazne üzerindeki kahve seviyesini takip etmenize kalıyor. Küçük bir dipnot ekleyelim; hazneye ekleyeceğiniz fincan adedi ile kahve miktarı aynı olmalıdır. İdeal aromanın püf noktası bu ölçüde gizli, bizden söylemesi.

  1240


    

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  24 Saat programlama özelliği nasıl çalışır?

  Kahve makinenizi açtıktan sonra, saatini şimdiki saatinize göre ayarlayın. Sonrasında hangi saatte kahvenizin hazırlanmasını isterseniz o zaman dilimini seçmeniz ve hazır tuşuna basmanız yeterli.

   

  Coffeebreak’in otomatik kapanma özelliği var mı?

  Elbette, filtre kahve makineniz kahve demleme işlemini ve sıcak tutma özelliği tamamladıktan sonra otomatik olarak kapanır.

   

  Cam demlik kahvenin tadını nasıl etkiler?

  Filtre kahve makinenizin cam haznesi, kahvenin tadını ve sıcaklığını bozmadan 40 dakikaya kadar demli tutar. Yani kahvenizi tadı bozulmadan rahatlıkla içebilirsiniz.

   

  Coffeebreak’te sıcak tutma özelliği var mı?

  Filtre kahve makineniz kahvenizi hazırladıktan sonra sıcak tutma tepsisi devreye girer, kahveniz cam demliğinde sıcak sıcak sizi bekler. Ancak biz kahvenizi demleme işleminden sonra bekletmeden içmenizi tavsiye ederiz.

   

    

 • Teknik Özellikler


  24 Saat Programlama Özelliği
  40 Dakika Sıcak Tutma Özelliği
  Cam Demlik
  Sıcak Tutma Tepsisi
  Fincan Kapasitesi 12

  900 W
  Kaydırmaz Ayaklar
  Otomatik Kapanma
  Siyah-Gümüş
  Damlama Önleme Özelliği
  Çıkarılabilir Filtre
  Lcd Ekran
  Su Seviyesi Göstergesi
  Kilitli Demlik Kapağı
  Açma Kapama Düğmesi ve Işığı
  Damlamayı Engelleyen Çıkarılabilir Filtre Yuvası
  Demleme Sıcaklığı ~ 83 Derece
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.