Dustroyer 1250 Elektrikli Dik Süpürge
US Dustroyer 1250 Elektrikli Dik Süpürge
Otomatik Kablo Sarma
1000W Eco Motor
Işıklı Üçgen Başlık
359,00 TL

Dustroyer 1250 Elektrikli Dik Süpürge

Otomatik Kablo Sarma
1000W Eco Motor
Işıklı Üçgen Başlık
359,00 TL
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar
 • 1240

  Kablosunu İçine Çeken Dik Süpürge Olur mu?

  Dustroyer dik süpürgenizin otomatik kablo sarma özelliği şahsına münhasır, kullanım kolaylığı ise dillere destan. 

  Dustroyer dik süpürgeniz diğer dik süpürgeler gibi kablosunu dağınık bırakmaz, küçük bir hareketinizle içine çekiverir. 5 Metrelik kablo uzunluğu ile dik süpürgeniz sizinle evin her yerine de gelir. Üstelik otomatik kablo sarma özellikli ilk dik süpürge ünvanı Dustroyer'ın elinde. Yani komşunuzda veya kayınvalidenizde benzeri olma ihtimali yok, tabii ki siz bu sırrı paylaşmadığınız sürece.

  El Süpürgesi mi Dik Süpürge mi İstersiniz?

  Dustroyer dik süpürgenizi isterseniz el süpürgesi, isterseniz dik süpürge olarak kullanır, en ulaşılmaz noktalara bile ulaşabilirsiniz. Küçük bir emrinizle dik süpürgeniz el süpürgesine dönüşür. Hem hareket özgürlüğü veren hem de çizilmeyi önleyen özel tasarım minik tekerleği ise maharetini konuşturur, sizi hiç yormaz.  

   

  1240
  1240

  Teleskopik Borusu da Bonusu

  Dustroyer dik süpürgenizin çıkarılabilir borusunu hem teleskopik hem dayanıklı metalden ürettik. Bu sayede dik süpürgeniz gerekirse bir tuşla boyunu uzatır, size zorluk çıkarmaz.

   

  Evin Olmazsa Olmazı Tabii ki Dik Süpürgesi

  Siz de her misafir gidişinde büyük süpürgeyi kullanmak istemiyor, şarjlı süpürgeniz de hızınıza yetişemiyorsa mutlaka bir Dustroyer almalısınız. Çünkü dik süpürgeniz güçlü motoruyla istediğiniz yerleri süpürür, kablosunu toplar ve hemen ayak altından çekilir.  Ergonomik tasarımı ve yüksek çekiş gücü ile Dustroyer dik süpürgenizi elinize aldıktan sonra evdeki yatay süpürgenin yerini her an unutabilirsiniz, bizden söylemesi. 

  1240
  1240

  Yatay Süpürgenin Gücü Dik Süpürgenize Çok Yakıştı

  Dustroyer dik süpürgenizin 1000W motor gücü yatay süpürgenizle yarışır ve emin olun ki bu yarışı kazanır. Pratik kullanımının yanısıra ev ekonominizi de düşünen Dustroyer, bu arada az elektrik harcarken çekiş gücünden ödün vermez. Yeni jenerasyon motor teknolojisi ile üretilen Dustroyer dik süpürgenin 1000W motor gücü ile maksimum seviyede 225W emiş gücü performansı alabilirsiniz. 

  Üçgen Başlığınız Küçücük Tozların Peşinde

  Özel tasarım led ışıklı üçgen başlık en küçük tozları bile hemen görür, hemen yakalar. 

  Dustroyer dik süpürgenin üçgen başlığı tek başına bile dip köşelerin korkulu rüyası. Üçgen tasarım başlık, standart dikdörtgen başlıklara göre çok daha pratik ve etkili şekilde dip köşelere ulaşır, size de maksimum kullanım kolaylığı sağlar. Bu arada ekleyelim; üçgen başlığınızın asıl mahareti elbette pille çalışan özel led ışıkları. Dik süpürgenizin led ışıklarını bir tuşla açın, karanlık köşelerin peşine düşün! 

  1240

   

  1240

  Parkelerinizi Düşünen Kauçuk Kaplamalı Tekerlek

  Dustroyer dik süpürgenizin üçgen başlığı her köşeyi temizlerken çizilmeyi ve sesi engelleyen özel kauçuk kaplamalı tekerleri size rahat kullanım sağlar. Dik süpürgenizi üçgen başlığın kauçuk kaplamalı tekerleğinin desteği ile hassas parkelerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Dustroyer kolayca hareket edeceği için size kullanım kolaylığı da sağlamış olacak.

  Ekstra temizleyici aparat olmadan olur mu?

  Elbette olmaz, koltuk ve döşeme araları gibi ulaşılması zor yerler için tasarladığımız ekstra aparatı dik süpürgenizin hemen yanında size gönderiyoruz. Dustroyer'ın desteği ile evinizde ulaşamayacağınız yer kalmayacak! 

  1240

  1240

  Sesini Kısabilen Dik Süpürge 

  Dustroyer'ın güçlü motoruna, günün her saatinde kullanabilin diye 'Düşük Ses Modu' özelliği ekledik. Dik süpürgenizi biraz daha kısık sesle kullanmak isterseniz açma / kapama düğmesinin üstünde bulunan 'Düşük Ses Modu' düğmesine basmanız yeterli.

    
    

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  Dustroyer'ın otomatik kablo sarma özelliği nasıl çalışır?

  Dik süpürgenizde 'çek-bırak' teknolojisi ile otomatik kablo sarma özelliği bulunur. Dustroyer'ı kullanmaya başlarken yeterli miktarda kabloyu çekmeli, işiniz bittikten sonra hafifçe 'çek-bırak' yöntemi ile süpürgenizin kablosunu tekrar içeri sarmasına izin vermelisiniz. Bu kadar basit!  

  Dustroyer'ın Eco motorunun avantajı nedir?

  Dik süpürgenizin yeni teknoloji ile üretilen motoru, 1000W güç ile 225W gibi yüksek çekiş performansı sağlayan ekonomik motor ünvanını gururla taşır. Böylece Dustroyer'ın elektrik faturanızla işi olmaz, tamamen evinizin temizliğine odaklanır. 

  - Dustroyer'ın borusu ayarlanabilir mi?

  Elbette, dik süpürgenizin teleskopik borusunu dilerseniz kendi boyunuza göre, dilerseniz de ulaşmak istediğiniz tozların uzaklığına göre ayarlayabilirsiniz. Üstelik teleskopik borunuz ayarlanabilir özelliğine ek olarak oldukça dayanıklıdır.  

  Dustroyer'in haznesi yıkanabilir mi?

  Dik süpürgenizin 1,8 litrelik toz haznesini temizleme zamanı geldiğinde ne yaparsanız yapın ama yıkamayın. Haznenizi pratik bir şekilde çöp kutusuna silkeleyin ve tekrar yerine takın, hazneyi yıkadığınız takdirde filtrelerin yapısını bozabilirsiniz.

  Dustroyer'ın 'Kısık Ses' fonksiyonu nasıl çalışır?

  Dik süpürgenizi kullanırken güçlü motorunun sesini azaltmak isterseniz minik bir tuş isteğinizi hemen yerine getirir. Açma / Kapama düğmesinin üstündeki 'Düşük Ses Modu' düğmesi ile Dustroyer'ınızın sesini kısabilirsiniz. 

   

   

    
 • Dustroyer 1250 Elektrikli Dik Süpürge

  Teknik Özellikler
  2 Yıl Garanti Süresi
  1000W Motor Gücü
  Düşük Ses Modu
  225W Emiş Gücü
  Brüt 1,8 Litre Toz Haznesi
  Otomatik Kablo Toplama
  Krom Teleskopik Boru
  Kırmızı-Gri Renk
  Hız Kontrol Düğmesi
  Kauçuk Tekerlek
  Koltuk ve Döşeme Aparatı
  Park Pozisyon
  Hava Çıkış Filtresi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.