Evde Bahar EsintisiEvde Bahar Esintisi

 

Sıcak havalardan kaçmak için uzaklara gitmeyin, evinize gidin!

 

“Ben yaz insanıyım”, “Ben kış insanıyım” tartışmalarını bir kenara bırakırsak, yaz mevsiminin geldiğini ve kavurucu sıcakların kapımıza dayandığını kabul etmeliyiz. Yaz mevsimi denizi, kumu ve güneşi çağrıştırsa da aşırı sıcakların büyük bir bölümünü serin sahillerden uzakta, çoğumuz evimizde geçireceğiz.

 

Peki bu kavurucu sıcakların evinizin hemen dışında kalmasını ister misiniz? Sizi boğucu sıcaklardan korumak için Fanomen ayaklı vantilatörlerimizi ürettik. İlkbaharın hafif meltemli havasını yaz ortasında bile hissetmeye devam edeceksiniz. İşte Fanomen vantilatörler ve birbirinden serin özellikleri;

 

Fanomen 9001 Ayaklı & Uzaktan Kumandalı Vantilatör

 

Her koşulda sizin konforunuzu ve serinliğinizi düşünen vantilatörünüzün küçük bir uzaktan kumandası var. Serinlik ayarını kolayca yapabilmeniz için “Uyku” ve “Normal” olmak üzere iki farklı seviye tanımladık. Her bir seviyeye de “hızlı”, “orta” ve “yavaş” modlar ekledik. Bu sayede evinizde bahar havasını istediğiniz kadar yaşayabilirsiniz. Ayrıca vantilatörde küçük bir zamanlayıcı da bulunur. En fazla 7,5 saat çalışarak sizin gece uyanıp kapatmanızı beklemez, 7,5 saatin sonunda otomatik olarak kapanır.

 

Ürüne gitmek için tıklayın.

 

Fanomen 9002 Ayaklı & Uzaktan Kumandalı Vantilatör

 

Gece uyurken de serin bir ortamda uyumak isteyebilirsiniz, doğal olarak. Fanomen vantilatörünüzün uyku modu tam da sizin uyku konforunuza göre çalışır. Sesini çıkarmaz ve asla sizi üşütmez. Vantilatörünüzde “Uyku” ve “Normal” modlar bulunur. Gündüz normal modda çalıştırdığınız vantilatörünüzde, havaya nefis bir ilkbahar serinliğinin yayıldığını göreceksiniz.

 

Ürüne gitmek için tıklayın.

 

Fanomen 9003 Ayaklı & Uzaktan Kumandalı Vantilatör

 

Diğer modeller gibi 9003 model Fanomen’de de uzaktan kumanda bulunur. Aynı zamanda vantilatörünüz “Uyku” ve “Normal” modu ile size aradığınız bahar serinliğini kolayca sunar. Ayarlanabilir ayakları sayesinde istediğiniz yükseklikte çalışabilen Fanomen vantilatörü istediğiniz her yerde kolayca kullanabilirsiniz.

Ürüne gitmek için tıklayın.

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.