Functionall 2802 Mutfak Robotu
Functionall 2802 Mutfak Robotu
700 W
Double Cut Çift Bıçak Teknolojisi
Çelik Blender ve Mikser Uçları
379,00 TL

Functionall 2802 Mutfak Robotu

700 W
Double Cut Çift Bıçak Teknolojisi
Çelik Blender ve Mikser Uçları
379,00 TL
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar
 • Ne isterseniz ona dönüşen mutfak robotu devri başladı.
  Bu yeniliğin adı Homend. Serving life.


  1240

  Mutfaktaki Dönüşüm

  Siz birden fazla iş yapabilirken mutfak robotunuz neden yapmasın? Artık elektrikli aletlerin tek iş yaptığı devri kapattık, yenisini açtık. Mutfak robotunuzu ihtiyacınıza göre blender, mikser, doğrayıcı ya da rende olabilecek şekilde tasarladık. Size tek robotla harikalar yaratabilme imkânı sağladık. 

  700W Üstün Performans

  700W gücüyle robotunuza hiçbir iş, zor gelmez. Ne görev verirseniz var gücüyle yerine getirir. Her fonksiyonu için en ideal motor gücünü Functionall çok amaçlı mutfak robotunuzda görebilir, bu sayede istediğiniz yemeği olabilecek en hızlı şekilde yapabilirsiniz.

   

  1240
  1240

  1,5 Litre Kapasite

  Mutfak robotunuz, ikide bir işinize ara verip hazneyi boşaltmanıza göz yummaz. 1,5 litre kapasiteyle size zaman kazandırır. Ölçülü hazne ile tarifleriniz tam kıvamında, tam kararında olur. Aynı zamanda doğrayıcı hazneniz dayanıklıdır, isterseniz bulaşık makinesine de girer.

   

  İkili Güvenlik

  Functionall çok amaçlı mutfak robotunu çalıştırmadan önce şeffaf ara kapağı ve sonrasında renkli güvenlik kapağını yerine takmanız gerekir. Çifte güvenlik hizmeti ile hem sizi korur, hem de motora gıda sıçramasını engelleyerek kendini korur.

   
  1240
  1240

  En Ufak Parçasına Kadar

  Mutfak robotunuz çok çalışkandır, bir bıçakla yetinmez. Çift bıçaklı Double Cut sistemi sayesinde tüm gıdaları etkili bir şekilde doğrar, hiçbir parçayı gözden kaçırmaz. Böylece siz farklı boylarda sebzelerle uğraşmazsınız, sebzelerinizde bile disiplin sağlarsınız.   

   

  Çifte Hizmet

  Mutfak robotunuzun çift taraflı kullanılabilen paslanmaz çelik diski, hizmetinize amade. Rendeleme veya dilimleme işlemleri için, diskinizi çıkartıp tersini takmanız yeterlidir. Kısacası robotunuz tek hareketle ne isterseniz ona dönüşür.

   1240


    

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  Functionall’ın bıçakları ne sıklıkla temizlenir?

  Çok amaçlı mutfak robotunuzda renkli gıdalar parçalıyorsanız, işlemden sonra bir damla ayçiçek yağı ile temizleyebilirsiniz.

  Functionall’ın doğrayıcı haznesi için besin itici aparatı bulunur mu?

  Elbette, çok amaçlı mutfak robotunuzun besin itici aparatı, farklı boyuttaki gıdalar için 2 farklı ölçüde tasarlandı. Böylece en pratik yoldan gıdanın boyuna göre besin iticinizi kullanabilirsiniz.

  Double Cut bıçak sistemi nedir?

  Functionall’ın doğrayıcı haznesi muadillerinden farklı olarak çift bıçak teknolojisi ile tasarlandı. Çok amaçlı mutfak robotunuz bu sayede haznenin içine koyduğunuz malzemeleri hem eşit parçalar hem de maksimum hızda sizi sonuca ulaştırır.

  Functionall’ın kaç farklı fonksiyonu var?

  Çok amaçlı mutfak robotunuzun adı üzerinde. Functionall; isterseniz doğrayıcıya, isterseniz blendera, miksere ve hatta rendeye dönüşebilir.

  Functionall’ın ekstra aparatı var mı?

  Elbette, çok amaçlı mutfak robotunuzun haznesine ek olarak blender fonksiyonu için ekstra ölçü kabı da bulunur.

  Functionall’da güvenlik kilidi var mı?

  Tabii ki, çok amaçlı mutfak robotunuz, haznesini ve hazne kapağını tam olarak yerine oturtmadığınız sürece çalışmaz, sizi tehlikeye atmaz.

   

    
 • Homend functionall 2802 mutfak robotu

  Teknik Özellikler
  700W
  Karıştırma, Çırpma, Rendeleme,
  Dilimleme
  “Doublecut” Çift Bıçak Teknolojisi
  1,5 ltHazne Kapasitesi
  Paslanmaz Çelik 
  Blender Ucu
  Kaymaz Ayaklar
  Ölçekli Karıştırma Kabı
  Çift Taraflı Kullanılabilen 
  Paslanmaz Çelik Disk 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.