Grilliant 1304 Tost & Grill
Grilliant 1304 Tost & Grill
2000 Watt
Döküm Plaka
180 Derece Açılabilir
529,00 TL

Grilliant 1304 Tost & Grill

2000 Watt
Döküm Plaka
180 Derece Açılabilir
529,00 TL
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar

 • Tost makinesi, gözünüzün önünde bir ızgaraya dönüşebilir mi?

  Bu sorunun cevabı Homend. Serving life.  1240

  Özel Döküm Plakalar

  Tost makinelerinin lezzetli sofralara katkısı tartışılmaz bir gerçek. Ancak biz yemeğinizin her aşamasını düşünerek lezzetin yanına pratik ve şık tasarımı da eklemeden edemeyeceğiz. Tost makinenizin döküm plakaları, yapışmaya karşı özel bir materyalle kaplandı. Yani artık yiyeceklerin tost makinenize yapışması çok daha zor, temizlemesi ise bir o kadar pratik.

  Mutfakta Yer Kaplamaz

  Tezgâhınızda küçük kahramanlarınız için küçük alanlar ayırdıysanız, tost makinenize kolayca yer bulacaksınız. Çünkü tost makinenizi kullanmadığınız zamanlarda, boynu bükülmez, mutfakta yer kaplamaz. Özel kilitli tasarımı sayesinde, siz onu kullanana kadar dimdik ayakta durur.

  1240
  1240

  Hem Tost Makinesi Hem Izgara

  Tost makineniz dilediğiniz zaman kahvaltı sofranıza, dilediğiniz zaman akşam yemeğinize konuk olur. Küçük bir müdahale ile 180 derece açılabilen plakaları sayesinde tam kıvamında ve lezzetinde ızgaralar veya sabah kahvaltısında incecik tostlar yapabilirsiniz.  

   

  Saklanan Güç Kablosu

  Tost makinenizin kendisi gibi kablosunun da hayatınızı kolaylaştıracak yetenekleri var. Örneğin tost makineniz kablo karmaşasına karşıdır. İşiniz bittikten sonra boşta kalan güç kablosunu bir yerde toplar, mutfak tezgâhını dağıtmaz. 

   
  1240
  1240

  Sıcaklık ve Zaman Ayarı

  Tost makinenizde beş farklı sıcaklık ayarı ve altmış dakikaya kadar süre ayarı bulunur. Izgaranız veya tostunuz için sıcaklık ve zaman ayarını seçmek ise damak tadınıza kalır. Örneğin tostunuzu sadece ısıtmak isterseniz, tost makinenizi düşük sıcaklık seviyesiyle çalıştırabilir, bu sayede enerji tüketimini azaltabilirsiniz. 

   

  Yüksekliği Ayarlanabilir Plakalar

  Tost makinenizin özel tasarımı sayesinde plaka yüksekliğini tam beş farklı şekilde ayarlayabilirsiniz. Belki biraz fazla oluyoruz ama size lezzetli tostlarınızı hazırlarken maksimum özgürlük sağlamayı hedefliyoruz. Artık tostlarınızı ve sandviçlerinizi ne kadar basmak istediğinize karar verip afiyetle tariflerinizi oluşturabilirsiniz.

   1240


    

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  Grilliant’ın plakaları çıkarılabilir mi?

  Elbette, tost makinenizin plakalarını istediğiniz zaman bir tuş yardımıyla çıkarabilirsiniz.

   

  Plakalar nasıl temizlenir?

  Grilliant’ın plakalarını isterseniz bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ancak biz, uzun ömürlü kullanım için işiniz bittikten sonra plakaları nemli bir bezle silmenizi yeterli buluruz.

   

  Grilliant’ın ızgara fonksiyonu nasıl çalışır?

  Grilliant’ın ısıtıcı rezistansı aynı zamanda mükemmel ızgaralar yapabilmeniz için tasarlandı. Bu sebeple tost makinenizde ızgara yapmak için plakaları 180 derece açılır pozisyona getirmeniz yeterlidir.

   

  Yağ toplama aparatı bulunur mu?

  Tabii ki, Grilliant’ın özel tasarım yağ toplama aparatı ile ızgaranızın fazla yağı bir yere toplanır, sizi rahatsız etmeden orada bekler.

   

   

    
 • Homend grilliant 1304 tost ve grill

  Teknik Özellikler
  2000 W
  Barbekü ve Izgara Olarak Kullanabilme
  Çıkarılabilir Döküm Plakalar
  Dikey Saklama
  Yükseklik Ayarı
  Çelik Dış Yüzey
  180 Derece Açılabilme
  Yağ Toplama Haznesi
  Kablo Saklama Bölümü
  Isı Geçirmez Tutma Kolu 
  Ağırlık 5 Kg
  Plaka Ölçüsü 29x25 cm
  Kapladığı Alan 33,5x38 cm

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.