Grilliant 1402 Elektrikli Izgara
Grilliant 1402 Elektrikli Izgara
1800 W
Ağır Döküm Plaka
Çift Yüzey - Grill ve Griddle
399,00 TL

Grilliant 1402 Elektrikli Izgara

1800 W
Ağır Döküm Plaka
Çift Yüzey - Grill ve Griddle
399,00 TL
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar

 • Etin yağını lezzetinden ayıran elektrikli ızgara.

  Bu yeniliğin adı Homend. Serving life.

  1240

  Kolay Kullanımlı Izgara

  Elektrikli ızgaranızın döküm plakasının her kullanımda kirlenmesi normaldir. Biz bu plakayı, rahatlıkla çıkabilecek şekilde tasarladık, size zaman ve kolaylık kazandırdık. Düşündüğünüz gibi ızgara yapmayı zahmetli bir iş olmaktan çıkardık, yeni nesil mangal keyfinizi mutfak tezgahınızın üzerine bıraktık.

  Yağlar Aşağı

  Elektrikli ızgaranızın çıkarılabilir plakasının altında metal bir tepsi bulunur. Siz keyifle ızgaranızı yaparken, alttaki metal tepsi pişirdiğiniz gıdanın fazla yağının aşağı akmasını bekler. Siz fazla yağından arınmış ızgaranızın keyfini çıkarırken yağ toplama tepsisi görevini başarıyla yerine getirmenin haklı gururunu yaşar.

  1240
  1240

  1800 Watt Süper Güç

  Elektrikli ızgaranızdan bir mangal performansı beklemekte haklısınız. Çünkü ızgaranız 1800 Watt gücüyle en kalın etleri bile lokum kıvamına getirir. Size ailecek yapacağınız ızgara keyfinin tadını çıkarmak kalır.   

   

  Izgaranız Tava Geldi

  Elektrikli ızgaranız, sadece ızgara yapmakla yetinmez. Çift taraflı kullanılabilen döküm plakası sayesinde omlet, krep ve gözleme de yapabilir. Biz her zaman birden fazla iş yapabilen ürünler tasarlamayı tercih ederiz, sizce de elektrikli ızgaranızın aynı zamanda pürüzsüz yüzeyli bir tavaya dönüşmesi hoş bir sürpriz değil mi?

   
  1240
  1240

  Aile Boyu Izgara

  Elektrikli ızgaranızın döküm plakası, geniş pişirme yüzeyi sayesinde geniş ailelere de hizmet edebilir. Böylece en kalabalık yemeklerin bile hazırlık süreci azalır, güzel sohbetlere daha fazla zaman kalır. Üstelik döküm plakanızı kolayca temizleyebilirsiniz. Bunun için her kullanımdan sonra ılık ve sabunlu suyla plakayı temizlemeniz yeterlidir. 

   

  Değişken Sıcaklık

  Elektrikli ızgaranız, sıcaklığı konusunda mangal gibi inatçı değildir. Prizin üstündeki ayar düğmesi sayesinde sıcaklığını değiştirmek istediğinizde, size hemen izin verir. Bu sayede pişirdiğiniz gıdaların aniden yanma ihtimalinden kurtulmuş olur, sağlıkla pişen ızgaraların tadını çıkarırsınız. Afiyet olsun!

   1240


    

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  Elektrikli ızgaranın plakası hangi malzemeden yapıldı?

  Grilliant elektrikli ızgaranızın plakası döküm üzeri teflon kaplamadır. Bu özelliği sayesinde ızgaranızı ideal ısısında ve kısa sürede pişirebilirsiniz.

   

  Grilliant’ın ısı ayarı nasıl çalışır?

  Elektrikli ızgaranızda termostatlı bir ısı ayarı bulunur. Enerji tasarrufu sağlamak ve gıdayı uygun ısıda pişirebilmeniz için size en uygun ısı ayarını seçerek ızgaranızı kullanabilirsiniz.

   

  Grilliant’ın ekstra aparatı var mı?

  Elektrikli ızgaranızın yanına, pişirdiğiniz gıdayı kolayca plakadan ayırabilmeniz için özel bir spatula yerleştirdik. Spatulanızı aynı zamanda plaka temizliği için de kullanabilirsiniz.

   

  Elektrikli ızgaranın yağ tepsisi nasıl temizlenir?

  Grilliant elektrikli ızgaranın yağ tepsisi çıkarılabilir şekilde tasarlanmıştır. Izgaranız bittikten sonra tepsiyi kolayca yerinden çıkarıp sabunlu su ile yıkayabilirsiniz.

   

   

    
 • Homend grilliant 1402 elektrikli ızgara

  Teknik Özellikler
  1800 W
  Çift Taraflı Kullanılabilen
  Plaka Ölçüleri: 37,5x23,5cm
  Kapladığı Alan Ölçüleri: 48x32cm

  Döküm Pişirme Yüzeyi
  Damlayan Yağları Toplayan Yağ Kabı 
  Ayarlanabilir Termostat 
  Yağ Sıçramasını Önleyici Aparat
  Yerine Oturmadan Çalışmasını 
  Engelleyen Güvenlik Kilidi
  Kaydırmaz Ayaklar
  Temizleme Spatulası 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.