Hediyenizi Seçtiniz mi?Yeni Dilekler, Yeni Umutlar ve Tabii ki Yepyeni Mutfaklar!

 

Yeni yıl geliyor, hayatımızda yeni başlangıçlar yapacağımız yepyeni bir sayfa açılıyor. Heyecanla beklediğimiz yılbaşı gecesinin hazırlıkları da günler öncesinden başlar. Sofralar hazırlanır, davetler yapılır, hediyeler alınır… Evet! En güzel kısma geldik, bol bol yılbaşı hediyeleri alınır!

Yeni yılda Noel Baba’dan hediye beklemek yerine kendi kendimizin ve sevdiklerimizin Noel Baba’sı olarak alacağımız birçok hediye var. Biz de sizin yılbaşı hediye danışmanınız olarak birkaç öneri paylaşalım istedik, sıcak çikolatanızı ve kredi kartınızı elinize alın, Homend’in hediye listesini incelemeye başlayın!

 

Coffeebreak 5004 Kişisel Filtre Kahve Makinesi

Size 24 saat programlama özelliği ve paslanmaz çelik termosuyla muhteşem bir yeni yıl hediyesi önerimiz var; Coffeebreak 5004 Filtre Kahve Makinesi. Her zaman sahibinin konforunu düşünerek çalışan Coffeebreak 5004, otomatik programlama özelliği sayesinde günün her anında taze demlenmiş filtre kahve keyfi sunuyor. Coffeebreak 5004’ün paslanmaz çelik termosu, yeni demlenmiş kahvenizi sıcaklığını ve tadını koruyarak istediğiniz yere götürmenizi mümkün kılıyor.

Coffeebreak 5004 Kişisel Filtre Kahve Makinesi’ni satın almak için tıklayın.

 

Profashion 3007 Profesyonel Stand Mikser

Tezgahınızda profesyonel bir aşçı kadar kendinden emin bir duruşu olan stand mikserinize, sizin gibi mutfağa giren herkes aşık olacak. Profesyonel stand mikserinizin sadece bu özelliği bile şık bir yılbaşı hediyesi olmak için yeterli değil mi?

3007 Profashion Stand Mikser’i satın almak için tıklayın.

 

Grindgo 6002 Tuz & Karabiber Öğütücü

Homend’in tuz ve karabiber öğütücüsü şık olduğu kadar sağlamdır da. Paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar kullanılır. Hem kullanışlı hem hesaplı bir hediye arayışı içindeyseniz baharat öğütücü tam size göre. 

Grindgo 6002 Tuz & Karabiber Öğütücü’yü satın almak için tıklayın.

 

Royaltea 1722 Cam Gövdeli Çay Makinesi

Çay tiryakisi olan herkesin tahmin edeceği üzere çayın en lezzetli hali cam, porselen veya çelik demlikte pişen halidir. Siz de büyük bir çay tiryakisine hediye almak istiyorsanız, cam gövdeli çay makinesini hemen almalısınız.

Royaltea 1722 Cam Gövdeli Çay Makinesi’ni satın almak için tıklayın.

 

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.