Hurriclean 1230 Multi Cyclone Süpürge
Hurriclean 1230 Multi Cyclone Süpürge
800 Watt
Multi Cyclone Teknolojisi
A Enerji Sınıfı

799,00 TL

Hurriclean 1230 Multi Cyclone Süpürge

800 Watt
Multi Cyclone Teknolojisi
A Enerji Sınıfı

799,00 TL
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar


 • 1240

  A Sınıfı Enerji Devri Başladı

  Süpürgenizin harcadığı elektrik ile çekiş performansı arasında artık düşündüğünüzden farklı bir bağ var; yeni teknoloji ile yatay süpürgeniz A Sınıfı özelliklerini kuşandı! Yani düşük motor gücü ile maksimum çekiş gücü sağlayacak donanıma sahip. Hurriclean ile A Sınıfı Enerji Devri'ne hoşgeldiniz. 

  Performansın Yeni Adı: Multi Cyclone Teknolojisi

  Hurricelan toz torbasız süpürgenizin yeni jenerasyon Multi Cyclone Teknolojisi sayesinde çektiğiniz tozlar filtreyi tıkamaz, emiş performansını zorlamaz. Çekiş gücünü uzun süre koruyan süpürgeniz her zaman kullanıma hazır şekilde sizi bekler. 

   

  1240
  1240

  Torba Yok, Dert Yok

  Süpürgenizin toz haznesi toz sorununu kökten çözer, asla dışarı toz kaçırmaz. Hurriclean'ın 1,5 litrelik toz haznesi yedek torba ihtiyacını bitirir, maliyeti artırmaz ve sizi zorda bırakmaz.   

   

  Üstün Hareket Kabiliyeti

  Hurriclean'ın büyük tekerlekleri siz zorlanmayın diye özel olarak tasarlandı. Ayrıca dost canlısı kauçuk kaplamalı tekerlekler, parkelerinizle iyi geçinir, onları asla çizmez. 

   
  1240
  1240

  Minik Kahramanlar

  Hurriclean süpürgenizin standart yer süpürme aparatının birbirinden kullanışlı ek yardımcıları var. Zorlandığınız koltuk ve perde araları gibi birçok yerde kontrolü ele almalarına izin verin yeter.       

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  - Hurriclean'ın hepa filtre özelliği nedir?

  Hurriclean elektrikli süpürgenin Hepa filtre derecesi 12'dir. Hepa12 ile desteklenmiş filtre sistemi motora toz kaçmasını engeller. Böylece motora nefes aldırır, performansını uzun süre korur.

  Hurriclean'ın toz haznesi nasıl temizlenir?

  Süpürgenizi ilk günkü performansıyla kullanmaya devam etmek için 3-4 kullanımda bir hazneyi temizlemenizi öneririz. Yapacağınız şey ise çok basit; Hurriclean'ın toz haznesini tek bir tuşla açar, çöp kutusuna silkeler ve tekrar yerine takarsınız, bir çırpıda temizliğe hazır!

  Filtreler ve diğer parçalar yıkanabilir mi?

  Hurriclean elektrikli süpürgenizin hiçbir parçasını yıkamamalısınız. Hepa12 ve diğer filtreleri silkeleyerek temizlemeli, en çok 6 ayda bir de değiştirmelisiniz. Hazne ve diğer parçalar için silkeleme işlemi yeterli olacaktır.

  A sınıfı özellikli motor nedir?

  Beyaz eşya alırken ilk dikkat ettiğimiz nokta enerji tasarruflu olmasıdır. Artık yeni teknoloji ve uygulamalar sonucu süpürgeler de A sınıfı enerji sertifikası alabilir düzeye geldi. Hurriclean süpürge de bu ünvanı gururla taşıyor ve 800W motor gücü ile yüksek emiş performansı sergiliyor!

   

    
 • Homend deepsilence 1209 süpürge

  Teknik Özellikler 

  Multi Cyclone teknolojisi
  800 W
  Kenar ve Köşe Aparatı
  Koltuk ve Döşeme Aparatı
  Otomatik Kablo Toplama
  Krom Teleskopik Boru
  Motor Koruma Filtresi
  Hava Çıkış Filtresi
  Park Pozisyon
  Hepa Filtre

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.