Homend Ürünlerinden Kupon Yağıyor

Kampanya Şartları

'Ütüyü Sevdiren Kampanya' Homend'in seçtiği ürünlerde geçerli hediye çeki kampanyasıdır.
Kupon Hediyeli ürünler; Outlet/Teşhir kategorisinde bulunan aynı kodlu ürünler için geçerli değildir. Sadece sıfır ürün deposu siparişlerinizde geçerlidir.
Homend'in kupon hediyeli ürünlerinden kazandığınız hediye kuponlarınızı; ilgili kullanım tarihleri arasında, www.homend.com.tr'den yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. İndirim kuponunuz, outlet, yedek parça ve kampanyalı ürün alışverişlerinizde geçerli değildir.
Hediye kuponları kazanabileceğiniz ürünler ve geçerli olduğu sipariş tutarları aşağıdaki gibidir;
- 1112 Jetsteam buhar kazanlı ütüyü, satın aldıktan 15 gün sonra mail adresinize 50 TL değerinde hediye çekiniz gönderilecektir. Hediye çekiniz; 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.
- Hediye indirim çeki kampanyasından yararlanabilmek için, Homend'in yukarıda belirtmiş olduğu ürünleri  1 Aralık - 31 Aralık tarihleri arasında satın almanız gerekir.
- Homend, hediye çeki kampanyasına dahil olan ürünlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kazandığınız indirim çekiniz, alışveriş tarihinizden itibaren 15 gün sonra email adresinize gönderilecektir.
Kodların son kullanım tarihi 31 Ocak 2017'dir.

-Homend.com.tr üzerinden uygulanan tüm kampanyalarda ürünler stoklarla sınırlıdır.
-Kampanyadan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır. Homend’in her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, internet sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.
-Kampanyalar Homend’in devam eden diğer kampanyaları, hediye çekleri ve promosyonları ile birleştirilemez.
-Hediye çekleri, bölünmeden ve diğer indirim / kampanyalarla birleştirilmeden kullanılır.
-Homend kampanyaları nihai kullanıcıya yönelik olup, ticari amaçlı yeniden satış ve kurumsal satış gibi satışlarda kullanılamaz.
-Kullanılan hediye çeklerine ait siparişlerde, ilgili üyenin yapmış olduğu ürün iadesi ve ürün iptali sebebiyle üyeye, herhangi bir hediye çeki iadesi yapılamaz.
-Tipografik hatalardan Homend sorumlu değildir.
-Kampanyanın kötü niyetle ve hileli olarak kullanıldığının tespit edilmesi halinde, Homend bu kişilerin kampanyaya ilişkin elde etmiş olduğu hakları, bilgi vermeksizin iptal etmeye ve bu tür kullanımlardan dolayı yasal her türlü hakkını kullanmaya yetkilidir.

İndirim çeki hediyeli Homend ürününe gitmek için tıklayınız.

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.