Meatbox 3100 Kıyma Makinesi
Meatbox 3100 Kıyma Makinesi
2200 W
Paslanmaz Çelik 3 Farklı Kıyma Diski
Sucuk, Sosis, İçli Köfte Aparatı
899,00 TL

Meatbox 3100 Kıyma Makinesi

2200 W
Paslanmaz Çelik 3 Farklı Kıyma Diski
Sucuk, Sosis, İçli Köfte Aparatı
899,00 TL
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar
 • Etin kıymetini de biliriz kıymasını da.Çünkü bizim adımız Homend. Serving life.
  1240

  Paslanmaz Çelik Kıyma Diskleri

  Kıyma makinenizde paslanmaz çelikten yapılmış üç farklı kıyma diski bulunur. Her bir disk çekeceğiniz kıymanın inceliğini belirler. Bu sayede istediğiniz öğüne göre etinizi ince, kalın veya orta kalınlıkta çekebilirsiniz. Örneğin; ailenizin küçük misafirleri için ince diski, kalabalık mangal partileri için kalın diski tercih edebilirsiniz. Damak tadınıza en uygun et, işte böyle seçilir…

  2200 Watt’lık Süper Güç

  Kıyma makinenizin eli çabuktur, maksimum 2200 Watt süper gücü ile bütün aileye yetecek kadar eti bir çırpıda hazırlar. Tam 2 kg eti, sadece 3 dakikada kıyar, size zamandan tasarruf sağlar. Hem şık tasarımlı hem de güçlü kuvvetli bir kıyma makinesini kim istemez?

  1240
  1240

  Ev Yapımı Sucuk & Sosis

  Kahvaltı sofranızın en sağlıklı ve doğal malzemesi kendi ellerinizle hazırladığınız sosis ve sucuklar olacak. Artık ailenizin minik üyelerine içiniz rahat ederek sosis partileri yapabilir, kendinize de şöyle enfes bir sucuklu yumurta pişirebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun!   

   

  Canınız İçli Köfte mi Çekti?

  İçli köfte yapmanın zahmetini, lezzetine yer kalsın ve herkes afiyetle yesin diye en aza indirdik. Kıyma makinenize mükemmel içli köfteler yapın diye özel aparat ekledik. Belki annenizin o meşhur içli köftesini yapmak için henüz erken, ama gerekli donanımı sağlamak için hiç de erken değil. Çünkü burası Homend. Serving life.

   
  1240
    

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  Kıyma makinesinin güvenlik kilidi var mı?

  Kıyma makinenizin otomatik güç kesici özelliği bulunur. Çok fazla çalışırsa otomatik olarak kendini kapatır, maksimum koruma sağlar.

   

  İdeal kıyma elde etmek için nasıl et kullanmak gerekir?

  Lezzetli ve çekimi kolay bir kıyma elde etmek istiyorsanız, mutlaka sinirlerinden ve kıkırdaklarından arınmış et kullanmanızı tavsiye ederiz.

   

  Kıyma makinesinde et sıkışır mı?

  Kıyma makineniz çalışırken çok profesyonel davranır. Eğer makine içinde et sıkışırsa, geri sarma düğmesi ile kolayca sıkışan et parçasından kurtulabilirsiniz.

   

  Kıyma makinesi kesintisiz ne kadar süre çalışabilir?

  Kalabalık aileleri de düşünerek kıyma makinenizi maksimum 2200 Watt güce çıkacak şekilde tasarlardık. Kıymanızı çekerken 6 dakikaya kadar kesintisiz olarak çalıştırabilirsiniz.

  Pratik kıyma çekimi için etleri hangi ölçüde kullanmak gerekir?

  Kıyma makineniz her ne kadar güçlü ve hızlı çalışsa da işinizi daha kolay hale getirmek isterseniz, eti küçük parçalar halinde çekmenizi tavsiye ederiz.

   

   

   

    
 • Homend grilliant 1402 elektrikli ızgara

  Teknik Özellikler
  2200 W
  Paslanmaz Çelik 3 Farklı Kıyma Diski
  Sucuk, Sosis, İçli Köfte Aparatı
  2 Kilo Eti 3 Dakikada Kıyma Özelliği
  Kıyma Aparatı Temizleyicisi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.