Mixfresh 7002 Kişisel Blender
Donatella Mixfresh 7002 Kişisel Blender
300 W
Yedek Şişe
Paslanmaz Çelik Bıçaklar
259,00 TL
199,00 TL

Mixfresh 7002 Kişisel Blender

300 W
Yedek Şişe
Paslanmaz Çelik Bıçaklar
259,00 TL
199,00 TL
(%23)
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar
 • Evde, Ofiste, Sporda İçeceğiniz Yanınızda! Bu yeniliğin adı Homend. Serving life.

   

  1240

  Hem Pratik Hem Sağlıklı

  Vitamin ve minarel dolusu karışımları, spor sonrası detoks içeceklerinizi ve hatta bebeğinizin mamasını Mixfresh'in becerikli ellerine güvenle bırakabilirsiniz. Yalnızca üç dakikada hazırladığınız içeceğiniz özel haznesinde ve her zaman yanınızda olacak. Mixfresh kişisel blender ile, bebeğinize posasından ayrılmayan sağlıklı meyve suları hazırlayabilir, istediğiniz kıvamda ve karışımda tarifler oluşturabilirsiniz.

  BPA İçermeyen Karıştırma Şişesi

  Mixfresh kişisel blenderınız, BPA içermeyen özel karıştırma şişesi ile size tamamen sağlıklı olduğunu garanti eder. Özellikle bebeğinize lezzetli karışımlar hazırlarken aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasını istemedik, bu sebeple karıştırma haznesini BPA içermeyen plastikten ürettik.

   

  1240
  1240

  Paslanmaz Çelik Bıçaklar

  Mixfresh’in paslanmaz çelik parçalayıcı bıçakları, uzun yıllar sizin için çalışır, gıdaların lezzetini bozmadan içeceklerinizi hazırlar. Ayrıca içeceğinize küçük buz küpleri eklemek isterseniz sizi asla kırmaz. Ancak siz yine de Mixfresh’inizi tek başına buz parçalamak için kullanmayın, motoru ve hazneyi zorlayabilirsiniz.  

   

  En Pratik Temizlik 

  Mixfresh’in kullanımı kadar temizliği de çok basit, emin olabilirsiniz. Hazneye yarısına kadar su koyun, bir damla da deterjan ekleyin ve bir dakika boyunca çalıştırın. Ardından deterjanlı suyu boşaltın ve hazne ile bıçakları bol su ile durulayın. Mixfresh’iniz ilk günkü gibi kullanıma hazır!  

   
  1240
    

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  Mixfresh'in parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir mi?
  Elbette, kişisel blenderınızın karıştırma şişelerini ve kapağını bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ancak paslanmaz çelik bıçakları uzun ömürlü kullanmak için, kullandıktan sonra sabunlu ılık su ile temizlemenizi tavsiye ederiz.

  BPA Free ne demek?
  BPA Free, yapısında sağlığa zararlı herhangi bir madde bulunmayan özel bir plastiktir. Sizin Mixfresh'iniz de BPA içermez.

  Mixfresh kaç Watt gücünde?
  Kişisel blenderınız sizin için 300 W güçte çalışır, bir çırpıda içeceğiniz hazır! 

  Mixfresh'in yedek haznesi var mı?
  Elbette, kişisel blenderınızda siz istediğiniz zaman kullanın diye yedek karıştırma şişesi bulunur. Sızdırmaz kapağı ile birlikte, yedek şişenizi yanınızda taşıyabilir, kişisel içeceğinizi istediğiniz zaman tüketebilirsiniz.

  Mixfresh'i nasıl kullanırım?
  Kişisel blenderınızı kullanırken mutlaka su, yoğurt veya süt gibi sıvı malzemeler kullanmalısınız. Katı gıda olarak hazneye eklediğiniz meyveler de bu sıvı ile mükemmel şekilde karışır, size de lezzet ve sağlık dolu içeceğinizin tadını çıkarmak kalır. 

  Mixfresh'te meyve suyu hazırlanabilir mi?
  İdeal karışımda bir meyve suyu için, meyveleri küçük parçalara ayırarak su ekleyin ve iki dakika süreyle karıştırın, afiyet olsun! 

    
 • Homend 1701 çay makinesi

  Teknik Özellikler
  300 W
  BPA İçermeyen 600 ML Karıştırma Şişesi
  Yedek Şişe
  Alt Taban Ünitesi 
  Ayrılabilir Parçalar
  Plastik Gövde
  Paslanmaz Çelik Bıçaklar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.