Mutfakta Harikalar Yaratın!Şimdi yaptığınız diyeti bir kenara bırakacak olursak; lezzetli tarifler, tam kıvamında muffinler, puf puf poğaçalar size de göz kamaştırıcı gelmiyor mu? Peki bu göz kamaştıran muffinleri evde profesyonel bir yardımcıyla yapmak istemez misiniz? Profesyonel yardımcınızın adı da tabii ki Homend olacak :)

 

Yalnız, yanlış anlaşılmak istemeyiz. Sizin diyetinizle aranıza girmek gibi bir niyetimiz yok, aksine formunuzu korumanız için profesyonel olarak üzerimize düşeni yapmak istiyoruz. Aslında her koşulda Homend ürünleri mutfakta, diyette ve beş çayında sizinle!

 

Beslenme stilinize göre hazırlayacağınız tüm hamur işi ve tatlı tariflerinde profesyonel stand mikserlerimizle yanınızdayız, bu vesile ile size stand mikserlerimizi kısaca anlatalım;

 

3003 Profashion Profesyonel Stand Mikser

Profesyonel stand mikserinizin şık gövdesi, alüminyum döküm kaplamadan yapıldı. Tezgahınızda profesyonel bir aşçı kadar kendinden emin bir duruşu olan stand mikserinize, sizin gibi mutfağa giren herkes aşık olacak. Profesyonel stand mikserinizin sadece bu özelliği bile mutfağınızın gözdesi olması için yeterli değil mi?

Profesyonel stand mikserinize her türlü zorlukla başa çıkabilmesi için 1300 Watt'lık güçlü motor ekledik. İster 5 çayı için tepsilerce börek, isterseniz minik misafirleriniz için doğum günü pastaları hazırlayın. Önemli olan elinizin lezzetinin sofranıza geçmesi, biliyoruz. Profesyonel stand mikseriniz tüm bu güçlü donanımı sayesinde 6 litrelik karıştırma haznesine 1.5 kg'ye kadar malzeme alabilir. Hiç zorlanmadan istediğiniz hamuru karıştırır, işinizi kolaylaştırır.

Her tarifin kendine özel bir karışım sırrı vardır. Örneğin; keki ne kadar çok çırparsanız o kadar güzel bir karışım elde edersiniz. Veya poğaça hamurunu tam kıvamında karıştırarak puf poğaçalar pişirebilirsiniz. Bu sebeple profesyonel mikserinizde tam 8 farklı hız ayarı bulunur. Siz en sevdiğiniz pastanızı yaparken özgür olun ve bu özgürlüğün tadını sofrada çıkarın diye, çünkü bizim adımız Homend. Serving life. Profesyonel stand mikseriniz, hazırlamak istediğiniz karışıma özel olarak size üç farklı karıştırma aparatı seçeneği sunar. Kalın hamurlar için yoğurma kancasını, orta yoğunlukta hamurlar için karıştırma aparatı ve sıvı karışımlar için çırpıcı aparatı kullanabilirsiniz. Kimseye vermediğiniz özel tariflerinizin sırrı, profesyonel stand mikserinizde saklı kalacak, size söz veriyoruz.

 

3003 Profashion Stand Mikser’e gitmek için tıklayın.

 

3010 Profashion Stand Mikser

Tezgahınızda profesyonel bir aşçı kadar kendinden emin bir duruşu olan stand mikserinize, sizin gibi mutfağa giren herkes aşık olacak. Güçlü stand mikserinize her türlü zorlukla başa çıkabilmesi için 1000 Watt'lık bir motor ekledik. İster 5 çayı için tepsilerce börek, isterseniz minik misafirleriniz için doğum günü pastaları hazırlayın. Önemli olan elinizin lezzetinin sofranıza geçmesi, biliyoruz. Profesyonel stand mikseriniz tüm bu güçlü donanımı sayesinde 5 litrelik  cam karıştırma haznesine 1.5 kg'ye kadar malzeme alabilir. Hiç zorlanmadan istediğiniz hamuru karıştırır, işinizi kolaylaştırır.

Bu sebeple profesyonel mikserinizde tam 6 farklı hız ayarı bulunur. Hazırlamak istediğiniz karışıma özel olarak size üç farklı karıştırma aparatı seçeneği sunar. Kalın hamurlar için yoğurma kancasını, orta yoğunlukta hamurlar için karıştırma aparatı ve sıvı karışımlar için çırpıcı aparatı kullanabilirsiniz.

3010 Profashion Stand Mikser’e gitmek için tıklayın.

 

3001 Profashion StandMikser

Stand mikserinizin 3,5 litrelik paslanmaz çelik haznesi, benzerlerine göre oldukça büyüktür. Bu büyüklük, mutfakta da size büyük kolaylık sağlar. Aynı zamanda stand mikserinizde 6 farklı güç kademesi var. Her biri, sizin farklı ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılıyor. Farklı güç kademelerinin yanı sıra karıştırma aparatı da bir mikserin önemli özelliklerinden biridir. Stand mikserinizin birbirinden yetenekli uçları ile istediğiniz hamuru veya keki yorulmadan hazırlayabilirsiniz.

Bu mikser katlanıyor!

Stand mikserinizi benzerlerinden ayıran en büyük özelliği katlanıp saklanabilir olması. Tezgahınızda yeterli alanınız yoksa ve kendinizi mutfağın profesyoneli olarak adlandırıyorsanız bazı şeyleri dert etmenize gerek yok. Standlı mikserinizle lezzetli karışımları hazırlayabilir, işiniz bitince katlayıp çekmecenize kaldırabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak çözümler bazen çekmecenizde, bazen mikserinizin sarmal kablosunda saklı, bu felsefenin adı Homend. Serving life.

3001 Profashion Standlı Mikser’e gitmek için tıklayın.

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.