Mybaby 1001 Mama Robotu
Mybaby 1001 Mama Robotu
500 Watt
BPA Free
Çift Fonksiyon (Blender & Buharlı Pişirici)
Paslanmaz Çelik Bıçak
399,00 TL

Mybaby 1001 Mama Robotu

500 Watt
BPA Free
Çift Fonksiyon (Blender & Buharlı Pişirici)
Paslanmaz Çelik Bıçak
399,00 TL
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar
 • Bebeğinizin maması buharda sağlıkla pişer, bir çırpıda blenderdan geçer.

  Bu kolaylığın adı Homend. Serving life.

  1240

  2 in 1

  Mama hazırlamak için ayrı, püre haline getirmek için ayrı ürün ve vakit harcamak, artık eskide kaldı. Mama robotunuzda 2 farklı fonksiyon birden bulunur. Bebeğinizin mamasını buharlı pişirme fonksiyonunda sağlıkla pişirebilir, blender fonksiyonunda ise bir çırpıda parçalayarak mama haline getirebilirsiniz. İşte bu kadar basit!

  Tabii ki BPA Free

  Tıpkı sizin gibi, bebeğiniz için en sağlıklısını düşünüyor ve MyBaby ürünlerini titizlikle geliştiriyoruz. Bu sebeple mama robotunun gıda ile temas eden tüm parçaları BPA Free özellikte. Miniğe afiyet olsun, sağlıkla büyüsün diye.

   

  1240
    
  1240

  Mamanız 30 dakikada hazır!

  Bebekler sık sık acıkır, neyse ki sizin mama robotunuz da sık sık çalışır. Bebeğinizin mamasını buharlı pişirme fonksiyonunda maksimum 30 dakika içinde hazırlayabilirsiniz. Bebeklerin sabırsız dünyaları düşünüldüğünde, sağlıklı ve lezzetli mamasının çabucak hazır olması, kulağa çok hoş geliyor değil mi? Hayatınızı kolaylaştırdığımız bu küçük anlar da bizi çok sevindiriyor, şimdiden miniğe afiyet olsun.

  İşin Sırrı Kolay Temizlikte Saklı

  Mama robotunuzun çıkarılabilir tüm parçalarını kolayca temizlenebilir şekilde tasarladık. Yalnızca bulaşık makinesinde yıkamak yerine, ılık suyla yıkamanızı ve nemli bir bezle silmenizi öneririz.

   

  1240
  1240

  Koyu veya Sıvı Mama Yapın

  Buharda pişirme işlemi bittikten sonra mama robotunuzda bir miktar su kalır. Bu suyla birlikte blender fonksiyonunu çalıştırırsanız mamanız sıvı kıvamda olur. Suyu tamamen döküp blender fonksiyonunu çalıştırırsanız mamanız daha koyu kıvamda olur. Her ikisi için de bebeğinize afiyetle mamasını yemek kalır.

  Musluk Suyuna Hayır

  Elbette ki bebeğinizin mamasını musluk suyu ile hazırlamayacağınızı biliyoruz. Ancak biz yine de iç sesiniz olarak eklemek isteriz; mama robotunuzda pişirme işlemi yaparken arıtılmış su (içme suyu) kullanmanızı tavsiye ederiz.

   

  1240

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  2in1 ne demek?

  Mama robotunuz 2 farklı fonksiyonda çalışır demek. Blender ve buharlı pişirme özelliği ile bebeğinizin mamasını tek bir ürün kullanarak kolayca hazırlayabilirsiniz.

   

  BPA Free Nedir?

  BPA Free, yapısında sağlığa zararlıherhangi bir madde bulunmayan özel bir plastiktir. Sizin mama robotunuz da BPA içermez. 

   

  Mama robotunu kullanırken nelere dikkat etmek gerekir?

  Pişirmek istediğiniz gıdaları küçük parçalar halinde doğrarsanız bebeğinizin mamasının çok daha hızlı ve kolay piştiğini göreceksiniz.

  Mama robotunun buharlı pişirme özelliği nasıl çalışır?

  Mama robotunuz çalışırken alt bölmesine koyduğunuz suyun buharıyla pişirme işlemini yapar. Bu nedenle pişireceğiniz gıdaları yerleştirirken buhar çıkış kanalını engellemediğinize emin olmalısınız. Buhar çıkışı zayıf olursa mamanın pişme süresi uzayacaktır.

 • Homend 1701 çay makinesi


  Teknik Özellikler


  500 Watt
  BPA Free
  Çift Fonksiyon (Blender & Buharlı Pişirici)
  Paslanmaz Çelik Bıçak
  30 DK Pişirme Süresi ( Program Bitiminde Sesli Uyarı)
  150 ML Su Tankı Kapasitesi
  Ayrılabilir Parçalar

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.