Mybaby 1002 Biberon Isıtıcı
Mybaby 1002 Biberon Isıtıcı
150 Watt
BPA Free
Her Biberona Uygun Tasarım
149,00 TL

Mybaby 1002 Biberon Isıtıcı

150 Watt
BPA Free
Her Biberona Uygun Tasarım
149,00 TL
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar
 • İyi Bir Biberon Isıtıcı Hem Annenin Hem Bebeğin Dilinden Anlar.

  Homend. Serving life.

  1240

  Miniğin Maması Hazır, Afiyet Olsun

  Bebeğinizin mamasını ayar düğmesini çevirerek 30 dakikada ısıtın. Her zaman sağlıklı ve ideal ısısında öğününü yedirmek isteyeceksiniz. İşte tam da bu noktada devreye giriyor, hayatınızı kolaylaştıracak minik biberon ısıtıcınızı tezgahınızın üzerine bırakıyoruz. Bu kolaylığın adı Homend. Serving life.

  Besin Değerini Koruyan Bir Buz-Çözer

  Biberon ısıtıcınız buzluktan çıkardığınız anne sütünün kıymetini bilir. Besin değerinden ödün vermeden anne sütünün buzunu çözer. Buzunu çözdüğünüz anne sütünü ısıtmak için de Süt Isıtma fonksiyonuna geçmeniz yeterlidir. Miniğin hem lezzetli hem sağlıklı öğünü hazır, afiyet olsun.

   

  1240
    
  1240

  Süt Isıtma ve Hızlı Süt Isıtma Fonksiyonu

  Biberon ısıtıcınız özel tasarımı sayesinde 200 ml ölçüye kadar geniş veya dar ölçülü biberonları kolayca ısıtır. Bebeğiniz için ideal sıcaklık olan 42 dereceye 24 dakikada ulaşır. Ek olarak tüm bebekler acıktığında elbette ki sabırsız olur, bir an önce biberonuna kavuşmak ister. Biberon ısıtıcınız bebeklerin bu huyunu bilir, hızlı süt ısıtma fonksiyonu ile 200 ml ölçüye kadar sütü veya mamayı on bir dakikada hazırlar.

  Minik Bir Sterilizatör

  Biberon ısıtıcınızı aynı zamanda minik bir sterilizatör cihazı olarak kullanabilirsiniz. 25 dakikada bebeğinizin biberon ve emziğini sterilize eder, sağlıktan asla ödün vermez. 

   

  1240
  1240

  Adeta Bir Süper Kahraman

  Biberon ısıtıcınızın kaldıraç sepeti hem dar hem geniş biberonları kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda biberon ısıtıcınız her işinize koşarken tezgahınızda çok yer kaplamaz, sizi de bebeğinizi düşündüğü kadar düşünür.

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  Biberon ısıtıcıda musluk suyu kullanılır mı?

  Elbette ki musluk suyuna hayır diyoruz. Biberon ısıtıcınızda kullandığınız su önemlidir. Haznede kireç oluşumunu önlemek adına her zaman içme suyu kullanmanızı tavsiye ederiz.

   

  Biberonun ideal ısısı nedir?

  Bebekler için ideal ısı 40-42 derece arasındadır. Biberon ısıtıcınız da bebeğinizin biberonunu 42 derecede ısıtır. Yine de küçük bir tavsiye verelim; bebeğinizin sütünü veya mamasını ısıttıktan sonra her ihtimale karşı hassas anne testinden geçirmenizde fayda var.

   

  Biberon ısıtıcının kaç farklı fonksiyonu var?

  Biberon ısıtıcınızı aynı zamanda küçük bir sterilizatör olarak kullanabilirsiniz.

  Biberon ısıtıcı nasıl temizlenir?

  Biberon ısıtıcınızın ana gövdesini nemli bir bez ile silebilirsiniz. Çıkarılabilir parçalarını ise ılık sabunlu suda yıkamanızı öneririz.

 • Homend 1701 çay makinesi


  Teknik Özellikler


  150 Watt
  BPA Free
  Her Biberona Uygun Tasarım
  Mama Isıtma
  Süt Isıtma
  Hızlı Süt Isıtma
  Buz Çözme
  Buharlı Temizleme Fonksiyonu
  Ayrılabilir Parçalar

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.