Pottoman 1805 Elektrikli Cezve
Pottoman 1805 Elektrikli Cezve
700 Watt
Paslanmaz Çelik Gövde
330 ml ( 4 Fincan Kapasiteli )
229,00 TL

Pottoman 1805 Elektrikli Cezve

700 Watt
Paslanmaz Çelik Gövde
330 ml ( 4 Fincan Kapasiteli )
229,00 TL
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar
 • Geleneksel Türk kahvesinde yeni bir geleneğin adı, Homend. Serving life.

  1240

  Hem Çelik Gövdeli Hem de Elektrikli Cezve

  Elektrikli cezveniz kahvenizi tam istediğiniz kıvamda pişirir, çelik gövdesi sayesinde hiçbir zaman yıpranmaz ya da paslanmaz. Biliyoruz ki, bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır, kırk yıl boyunca bizim de yanınızda
  olma hevesimiz var. Bu anlayışın adı Homend. Serving life.

  Bol Köpüklü Türk Kahvesinin Sırrı Nerede?

  Türk kahvesi tiryakileri iyi bilir, enfes bir Türk kahvesinin sırrı köpüğünde saklıdır. Sizin de en doğal hakkınız günün istediğiniz her saatinde bol köpüklü Türk kahvenizin tadını çıkarmaktır. İşte tam da bu noktada Pottoman devreye girer, gizli rezistansından aldığı güç ile size bol köpüklü Türk kahvesinin garantisini verir.

   

  1240
  1240

  Minik Bir Su Isıtıcı

  Mutfakta küçük ve pratik işler yapmayı seviyorsanız, enerji tasarrufu da önemli kriterlerinizden biriyse ihtiyacınızdan fazla su ısıtmak istemezsiniz. Pottoman elektrikli cezveniz, küçük kapağı sayesinde küçük bir su ısıtıcı görevi görür. Bir fincan sıcak suya ihtiyacınız olduğu her anda, Pottoman elektrikli cezveniz yanınızda!   

   

  Kablosuz Su Haznesi

  Elektikli cezveniz kahvenizi hazırlarken özgür olmak ister. Bu sebeple güç kablosu ana gövde üzerinde değil, ısıtıcı bölme üzerinde olacak şekilde tasarlanmıştır. Siz kahvenizi pişirirken de fincanlara servis ederken de bu özgürlüğün tadını çıkarırsınız. Şimdiden afiyet olsun.

   
  1240
  1240

  700W İdeal Pişirme Süresi

  Lezzetli ve bol köpüklü Türk kahvesinin birkaç püf noktası bulunur. Elektrikli cezveniz de bu püf noktalarının kesişim noktasıdır. Pottoman’ın 700 Watt’lık ısıtıcı gövdesi Türk kahvenizi tam kıvamında pişirir.


  Güvenli Cezve

  Türk kahvenizi pişirirken güvenle cezvenizi tutabilirsiniz. Pottoman’ın el yakmayan plastik sapı ısıya dayanıklıdır, size ulaşabilecek herhangi bir sıcaklığı içinde saklar.

  1240

    

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  - Kaç kişilik Türk kahvesi yapabilirim?
  Pottoman elektrikli cezve ile bir kerede 4 kişilik kahve yapabilirsiniz. Üstelik kahvelerinizde herkes için yeteri kadar köpük ve lezzet bulunur.

  - Pottoman’ın plastik kapağı ne işe yarar?
  Elektrikli cezvenizi, istediğiniz zaman su ısıtıcısı olarak da kullanabilirsiniz. Pottoman’ın kapağını tam da bu sebepten kutuya ekledik. Elektrikli cezvenizle su ısıtmak istediğinizde kapağı kapatmanız suyun çok daha kısa sürede ısınmasını sağlar. Yalnız kahve pişirirken kapağı kullanmamanız gerektiğini de belirtmiş olalım.

  - İdeal Türk kahvesinin kahve ölçüsü nedir?
  Türk kahvenizi hem tam kıvamında hem de tam köpüğünde istemeniz tabii ki en doğal hakkınız. Bu kıvamı yakalamak için de Pottoman’ın ölçü kaşığını kullanabilirsiniz.

   

    
 • Homend 1802 Elektrikli Cezve
  Teknik Özellikler

  330 ml: 4 Fincan Kapasiteli
  Susuz Çalışma Koruması
  Kordonsuz Kullanım
  Ölçü Kaşığı
  Işıklı Açma Kapama Düğmesi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.