Profashion 3003 Profesyonel Stand Mikser
Profashion 3003 Profesyonel Stand Mikser

1300 Watt
6 Litre Karıştırma Haznesi
8 Farklı Hız Ayarı

1.999,00 TL
1.599,00 TL

Profashion 3003 Profesyonel Stand Mikser

1300 Watt
6 Litre Karıştırma Haznesi
8 Farklı Hız Ayarı

1.999,00 TL
1.599,00 TL
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar
 • Mutfakta büyük işler yapmayı seven, ailenin usta aşçılarına özel.. Bu teknolojinin adı Homend. Serving life.
  1240

  Güç Gösterisi Yapan Gövde

  Profesyonel stand mikserinizin şık gövdesi, alüminyum döküm kaplamadan yapıldı. Tezgahınızda profesyonel bir aşçı kadar kendinden emin bir duruşu olan stand mikserinize, sizin gibi mutfağa giren herkes aşık olacak. Profesyonel stand mikserinizin sadece bu özelliği bile mutfağınızın gözdesi olması için yeterli değil mi?

  1300 Watt Süper Güç

  Profesyonel stand mikserinize her türlü zorlukla başa çıkabilmesi için 1300 Watt'lık güçlü motor ekledik. İster 5 çayı için tepsilerce börek, isterseniz minik misafirleriniz için doğum günü pastaları hazırlayın. Önemli olan elinizin lezzetinin sofranıza geçmesi, biliyoruz. Profesyonel stand mikseriniz tüm bu güçlü donanımı sayesinde 6 litrelik karıştırma haznesine 1.5 kg'ye kadar malzeme alabilir. Hiç zorlanmadan istediğiniz hamuru karıştırır, işinizi kolaylaştırır.

   

  1240
  1240

  8 Farklı Hız Ayarı

  Her tarifin kendine özel bir karışım sırrı vardır. Örneğin; keki ne kadar çok çırparsanız o kadar güzel bir karışım elde edersiniz. Veya poğaça hamurunu tam kıvamında karıştırarak puf poğaçalar pişirebilirsiniz. Bu sebeple profesyonel mikserinizde tam 8 farklı hız ayarı bulunur. Siz en sevdiğiniz pastanızı yaparken özgür olun ve bu özgürlüğün tadını sofrada çıkarın diye, çünkü bizim adımız Homend. Serving life.

   

  3 Farklı Karıştırma Aparatı

  Profesyonel stand mikseriniz, hazırlamak istediğiniz karışıma özel olarak size üç farklı karıştırma aparatı seçeneği sunar. Kalın hamurlar için yoğurma kancasını, orta yoğunlukta hamurlar için karıştırma aparatı ve sıvı karışımlar için çırpıcı aparatı kullanabilirsiniz. Kimseye vermediğiniz özel tariflerinizin sırrı, profesyonel stand mikserinizde saklı kalacak, size söz veriyoruz.

   
  1240
   

    

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  Profesyonel stand mikserin motor gücü nedir?

  Profesyonel stand mikserin 1300 Watt’lık motor gücü bulunur.

  Stand mikserin temizliği nasıl yapılır?

  Profesyonel stand mikserinizin çıkarılabilir parçalarını düzenli aralıklarla temizlemelisiniz. Bunun için sabunlu su kullanabilirsiniz. Dış gövdesini ise nemli bir bez ile silmenizi tavsiye ederiz.

    
 • Homend profashion 3002 standlı mikser
  Teknik Özellikler

  1300 W
  Yoğurma Kancası
  Çırpıcı Aparat
  Karıştırıcı Aparat
  6 Lt Hazne Kapasitesi
  1,5 Kg Malzeme Kapasitesi
  8 Farklı Hız Ayarı
  Alüminyum Döküm Gövde

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.