Projuicer 2706 Katı Meyve Sıkacağı
Projuicer 2706 Katı Meyve Sıkacağı
1000 W
2 lt Posa Kabı
2 Hız Ayarlı
599,00 TL

Projuicer 2706 Katı Meyve Sıkacağı

1000 W
2 lt Posa Kabı
2 Hız Ayarlı
599,00 TL
Hızlı
Kargo
6
Taksit
Komisyon
yok
Ayrıcalıklı Servis
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teknik Özellikler
 • Video & Dökümanlar
 • Mutfağınıza taze ve sağlıklı bir dokunuş yapmak istedik. Çünkü bizim adımız Homend. Serving life.

   

  1240

  Taze Meyve Suyu İçin Doğru Adres

  Lezzetli ve sağlıklı bir kahvaltı sofrası, size tüm gün yetecek enerjiyi verebilir. Siz siz olun kahvaltı sofranıza her zaman layık olduğu değeri gösterin. Biz de sizin için Projuicer’ı üretip zengin kahvaltı sofranıza son dokunuşu yapalım! Bu arada ben sadece kahvaltıda değil, her öğün taze meyve suyu içmek istiyorum derseniz, katı meyve ve sebze sıkacağınızın tüm gün sizi hazırda bekleyeceğinize emin olabilirsiniz.

  2 Farklı Hız Ayarı

  Meyve ve sebzelerden maksimum oranda sıvı elde etmek için katı meyve ve sebze sıkacağınız iki farklı hız seviyesinde çalışabilir. Mavi ışıklı hız ayar düğmesi ile suyunu sıktığınız gıdanın posasında bir damla su kalmaz, tüm vitaminler bardağınızda toplanır.

   

   

  1240
  1240

  Paslanmaz Çelik Dayanıklı Filtre

   

  Meyve ve sebzelerinizin, katı meyve sebze sıkacağınız ile uyumlu çalışmasının yolu kullanışlı bir filtreden geçer. Kullandığınız gıdadan maksimum verim alın ve uzun yıllar aynı performans ile katı meyve sıkacağınızı kullanabilin diye, parçalayıcı filtresini paslanmaz çelikten ürettik. Sofranızda sağlıksız hiçbir ürüne yer yok!  

   

  Gürültü Yapmayan Teknoloji

  Her Homend ürününde olduğu gibi Projuicer’ı da tasarlarken standardın dışına çıktık. ‘Katı meyve sıkacakları yüksek sesle çalışır’ algısını yıktık, kullandığımız özel teknoloji ile Projuicer’ın sesini kıstık. Artık taze meyve suyunuzu günün istediğiniz saatinde hazırlayabilirsiniz, afiyet olsun.

   
  1240
  1240

  Büyük Sürahi

   

  Katı meyve ve sebze sıkacağınızın sürahisi, size tek seferde çok meyve suyu hazırlayabilmek için 1,5 litre kapasitede tasarlandı. Üstelik özel köpük ayıracı aparatı ile bardağınıza köpük gelmesini engeller, özel bölmesinde köpükleri biriktirir. 

   


    

  Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

  Katı meyve ve sebze sıkacağının besin itici bölmesi geniş mi?

  Projuicer’ın besleme kanalı, benzerlerine göre daha geniş tasarlanmıştır. 75 mm’lik genişlik ile, gıdaları kesmenize gerek kalmadan sıkabilirsiniz.

  Projuicer’da güvenlik kilidi var mı?

  Tabii ki, katı meyve ve sebze sıkacağınız, sağ ve sol kulakçıkları ile haznesi tamamen kapanmadan çalışmaz, kendini riske atmaz.

  Projuicer’ın parçaları bulaşık makinesine girer mi?

  Katı meyve ve sebze sıkacağınızın çıkarılabilir tüm parçaları bulaşık makinesine girer. Ayrıca Projuicer’ın yanında gönderdiğimiz temizleme fırçası ile size daha pratik bir seçenek de sunuyoruz.

   

   

    
 • Homend projuicer 2706 katı meyve sıkacağı

  Teknik Özellikler
  1000W
  Paslanmaz çelik mikro gözenekli filtre
  Ekstra büyük besleme ağzı 75mm
  Köpük ayrıştırma 
  1500ml sürahi
  2 hız ayarı
  Paslanmaz çelik gövde 
  Güvenlik kilidi 
  Kaydırmaz ayaklar 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.