x

SU ISITICI KETTLE

kategorisi için 1 adet ürün bulunmaktadır. Seçilenleri Karşılaştır
Homend - Heatrow 1602 Inox Su Isıtıcı Heatrow 1602 Inox Su Isıtıcı - Homend
  Heatrow 1602 Inox Su Isıtıcı
2200 W
Paslanmaz Çelik Gövde
Gizli Rezistans
159,00 TL
SEPETE EKLE
Su Isıtıcı Kettle

2200 Watt gücüyle Heatrow ve Braveheat ani su ısıtıcı modelleri; 1 litre suyu sadece 3 dakikada kaynatır. Homend su ısıtıcıları Strix alt taban üniteleri İngiliz teknolojisi ile üretilen malzemelerle kaplanmıştır. Gizli rezistans alt taban ünitesinin içinde yer alır.

Böylece kireçlenmeyi zorlaştırır, elektrikli su ısıtıcı temizliğinizi kolaylaştırır. Gizli rezistanslı Heatrow ve Braveheat elektrikli su ısıtıcı modelleri sizin güvenliğinizi düşünür, su koymadığınızda ve aşırı ısındığında çalışmayı durdurur ve olabilecek muhtemel tehlikeleri ortadan kaldırır. Su kaynadığında ise su ısıtma işlemi biter, kettle kendini otomatik olarak kapatır. Böylece bir saniye dahi fazladan elektrik harcamaz.

360 derece dönebilen gövdeleri sayesinde, su ısıtıcılarınızla servis yaptıktan sonra, istediğiniz pozisyonda yerine bırakabilirsiniz. Heatrow ısıtıcı aletleri içerisindeki gizli rezistans, aradan yıllar geçse de ilk günkü formunu koruyacağının garantisi barındırıyor. Braveheat kettle ürünleri ise plastikte kalitenin göstergesi “LFGB” sertifikası ile tamamen sağlıklı olduğunu size garanti eder, kaliteli plastik malzemeler kullanılarak üretilen bu elektrikli su ısıtıcıları en kısa sürede elde edebilmek için online alışveriş yapabilirsiniz.Heatrow ve Braveheat elektrikli su ısıtıcılar 1,7 litre hazne kapasite özelliği ile kettle modelleri arasından şık tasarımlı ve pratik gövdesiyle ayrılır.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.