x

SU ISITICI KETTLE

kategorisi için 1 adet ürün bulunmaktadır. Seçilenleri Karşılaştır
Homend - Heatrow 1602 Inox Su Isıtıcı Heatrow 1602 Inox Su Isıtıcı - Homend
  Heatrow 1602 Inox Su Isıtıcı
2200 W
Paslanmaz Çelik Gövde
Gizli Rezistans
159,00 TL
SEPETE EKLE
Su Isıtıcı Kettle

2200 Watt gücüyle Heatrow ve Braveheat ani su ısıtıcı modelleri; 1 litre suyu sadece 3 dakikada kaynatır. Homend su ısıtıcıları Strix alt taban üniteleri İngiliz teknolojisi ile üretilen malzemelerle kaplanmıştır. Gizli rezistans alt taban ünitesinin içinde yer alır. Böylece kireçlenmeyi zorlaştırır, elektrikli su ısıtıcı temizliğinizi kolaylaştırır. Gizli rezistanslı Heatrow ve Braveheat elektrikli su ısıtıcı modelleri sizin güvenliğinizi düşünür, su koymadığınızda veya aşırı ısındığında çalışmayı durdurur ve olabilecek muhtemel tehlikeleri ortadan kaldırır. Su kaynadığında ise su ısıtma işlemi biter, kettle kendini otomatik olarak kapatır. Böylece bir saniye dahi fazladan elektrik harcamaz.

Su ısıtıcılarında en çok tercih edilen özellikler su kapasiteleri ve otomatik kapanma özellikleridir. Özellikle uzun uzun mutfak hazırlıklarına vaktiniz yoksa, en çok ihtiyacınız olan şey sıcak su olacaktır. Sıcak su için de çaydanlıkta su ısıtmak için mimimum 7-10 dakikaya ihtiyacınız olur. Homend su ısıtıcıları ise bu işi 3 dakika gibi kısa bir sürede yapar, yemeğinizin suyu kaynamış şekilde sizi bekler. Üstelik tasarruf yapmak için de çaydanlık veya tencere yerine su ısıtıcı kullanmanız çok daha mantıklıdır.

Kalabalık misafirlerin arkasından mutfağı toplamak, bulaşık makinesine bulaşıkları yerleştirmek en zorlu işlerden biridir, değil mi? Tam da bu noktada küçük ipuçlarına ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Kirli bulaşıkları soğuk sudan geçirmek yerine sıcak su ile durular ve bulaşık makinesine koyarsanız, olası bulaşık lekelerini tamamen ortadan kaldırmış olursunuz.

Yaşadığınız şehre bağlı olarak, kullandığınız şebeke sularında belirli oranlarda kireç bulunur. Bu kireç zamanla çaydanlık, tencere, çay makinesi ve su ısıtıcılarında lekelenmelere sebep olabilir. Homend su ısıtıcılarının tabanında da zaman zaman bu lekelere rastlayabilirsiniz. Su ısıtıcınızın gizli rezistans teknolojisi sayesinde bu kireç lekelerini temizlemek çok kolaydır. Şimdi size vereceğimiz tarifi, tüm kireç temizleme işlerinde güvenle kullanabilirsiniz. Su ısıtıcınıza bir çay bardağı sirke koyun ve çalıştırarak kaynatın. Sirke kaynadıkça tabandaki kireç lekelerini yerinden sökecektir. Tabandaki tüm lekeler yok olana kadar kaynatma işlemine devam edin. Sonrasında su ısıtıcınızı temiz su ile çalkalayıp tertemiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Suyun kireç oranının yüksek olduğu bölgelerde bu işlemi daha sık uygulayabilirsiniz.

360 derece dönebilen gövdeleri sayesinde, su ısıtıcılarınızla servis yaptıktan sonra, istediğiniz pozisyonda yerine bırakabilirsiniz. Heatrow ısıtıcı aletleri içerisindeki gizli rezistans, aradan yıllar geçse de ilk günkü formunu koruyacağının garantisi barındırıyor. Braveheat kettle ürünleri ise plastikte kalitenin göstergesi “LFGB” sertifikası ile tamamen sağlıklı olduğunu size garanti eder, kaliteli plastik malzemeler kullanılarak üretilen bu elektrikli su ısıtıcıları en kısa sürede elde edebilmek için online alışveriş yapabilirsiniz. Heatrow ve Braveheat elektrikli su ısıtıcılar 1,7 litre hazne kapasite özelliği ile kettle modelleri arasından şık tasarımlı ve pratik gövdesiyle ayrılır.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.