Taze Portakal Suyunuz Hazır mı?Griple Savaş, Antibiyotikle Değil C Vitaminiyle Olur!

Yaz sıcağını sevenler ve kış mevsimini tercih edenler tartışmasını bir kenara bırakırsak, kışın kaçınılmaz soğuğunu yaşamaya başladık bile. Tablo gibi bembeyaz görüntüleri sosyal medya hesaplarımızdan paylaşırken, kartopu oynamanın tadını çıkarırken hasta olmamaya da dikkat etmek gerekir.

Artık herkesin kabul ettiği gibi gribin önlemi ve tedavisi antibiyotikten değil, bol C vitamini takviyesi almaktan geçiyor. Taze sıkılmış portakal suları veya kış meyvelerinden yapacağınız özel karışım içecekler hem gribi daha kapınıza gelmeden kovacak hem de gün boyu sizi zinde tutacak. Peki sağlıklı kahvaltıların ve günlük enerji takviyesinin vazgeçilmezi taze sıkma meyve sularını nasıl hazırlayacaksınız? Tabii ki Homend’in her seçeneğe uygun ürünleriyle!

Enerjuicer 2704 Katı Meyve Sıkacağı

 • Katı meyve ve sebze sıkacağı denince, nedense akla hep büyük makineler gelir. Mutfak tezgâhında yer sorunu olanlar da bu sebeple taze meyve suyu içmekten kendilerini mahrum bırakabilir. Ancak Homend’in Enerjuicer 2704 katı meyve sıkacağı ile tanıştıktan sonra göreceksiniz ki, küçük katı meyve sıkacakları da boyundan büyük işleri kolayca başarabilir.

  Vitamin Deposu Kış Takviyesi

  Malzemeler;

  2 büyük elma

  2 büyük havuç

  1 portakal

  3-4 büyük dilim kelek

  250 gr. böğürtlen

  Yapılışı: Tüm malzemeleri sırayla Enerjuicer 2704 katı meyve ve sebze sıkacağından geçirin. Cihazın hız seviyesini 1. seviyede tutarak çalıştırın. Afiyet olsun!

 • Ürüne gitmek için tıklayınız.Enerjuicer 2706 Katı Meyve Sıkacağı

 • Taze sıkma meyve sularını çok seviyorsanız ve aileniz kalabalıksa size biraz daha büyük bir çözüm gerekir. Projuicer 2706 katı meyve ve sebze sıkacağı 2 litrelik posa haznesi ile tek seferde tüm aileye yetecek kadar meyve suyu sıkabiliyor. Ayrıca diğer katı meyve sıkacaklarına göre çok daha sessiz çalışan 2706 Projuicer katı meyve ve sebze sıkacağınızın 2 farklı hız ayarı bulunur. Size küçük bir de püf noktası iletelim; tam kıvamında bir meyve suyu için katı meyve sıkacağınızı en yavaş seviyede çalıştırmanızı öneririz.

   

  Kış Detoksu 

  Malzemeler:

  • 2 kaşık taze ayıklanmış ve durulanmış zencefil
  • 1 orta büyüklükte pancar kökü, ovalanmış ve ayıklanmış
  • 4 orta büyüklükte havuç, ovalanmış ve dilimlenmiş
  • 1 orta büyüklükte elma, çekirdeksiz ve küp şeklinde dilimlenmiş
  • 1 bardak su

   

  Yapılışı: Zencefil, pancar kökü, elma, havuç ve duyu Projuicer katı meyve ve sebze sıkacağından geçirin. Hazırlamış olduğunuz karışıma dilerseniz su ilave edebilirsiniz.

 • Ürüne gitmek için tıklayınız.Vitamillion 2601 Narenciye Sıkacağı

 • Portakal suyunu en geleneksel yöntemle içmek isterseniz, Homend’in narenciye sıkacağını mutlaka edinmelisiniz. Vitamillion 2601 narenciye sıkacağının iki farklı boyutta bulunan sıkma topları sayesinde küçük veya büyük tüm portakalları kolaysa sıkabilirsiniz. Ayrıca kırmızı kapağını aynı zamanda kesme tahtası olarak da kullanabilirsiniz.

   

  C Vitamini Zamanı

  Malzemeler:

  5 adet orta boy portakal

  2 adet büyük boy nar

  Nane

  Yapılışı: Portakalları ve narları narenciye sıkacağından geçirin, üzerine 1-2 yaprak nane koyun. İsterseniz soğuk, isterseniz oda sıcaklığında bekleterek içebilirsiniz. Afiyet olsun!

 • Ürüne gitmek için tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.