Pratik Temizliğin Sırrı Burada!Dikkat Dikkat! Evde Temizlik Var!

Durun hemen panik yapmayın, büyük temizlik zamanı geldiyse hayatınızı kolaylaştıran Homend yatay süpürgeler size yardım etmek için hazırda bekliyor. Evinizin büyüklüğüne, evcil hayvan beslemenize ve tamamen keyfinize göre ihtiyaçlarınızı karşılayacak yatay süpürgeler her zaman önemli küçük ev aletleridir.

Hatırlar mısınız, eskiden kazanlı elektrikli süpürgeler vardı. Tasarımları ve toz çıkış bölmeleri ile ev kullanımı için uygun olmayan bu modellerden sonra silklon teknolojisi hayatımıza girdi. Ve böylece elektrikli süpürgeler, gelişen teknoloji ile birlikte kendi alanlarında neredeyse evrim geçirerek bambaşka tasarım ve formlara ulaştılar. Öyle ki, A sınıfı enerji sertifikası bile almaya başladılar! Homend’in tüm yatay süpügeleri de son teknolojiye uygun olarak A sınıfı enerji sertifikalarıyla

Büyük temizlikte gardınızı almanız ve Homend’in elektrikli yatay süpürgelerinden size en uygun olanını seçebilmeniz için tüm modellerin detaylı analizini çıkardık.


Hurriclean 1230 Torbasız Süpürge

  • Multi Cyclone teknolojisi ile donatılmış şık tasarımlı Hurriclean 1230 toz torbasız süpürge, muhtemelen en çok seveceğiniz küçük ev aletiniz olacak. Hurriclean süpürgenin multi cyclone teknolojisi, alışkın olduğunuz iç hepa filtrelerden farklıdır. Ürünün toz haznesinin dışına eklenen hepa filtresi, hazneye giren tozları derhal hazneye hapseder, bu sırada tozla teması minimum düzeyde olduğu için uzun süre kirlenmez.

    Hurriclean süpürge, evinizi tertemiz yaparken cebinizi de düşünür. A sınıfı enerji sertifikası ile evinizi tertemiz yaparken elektrik faturanızı silip süpürmez, gönül rahatlığıyla temizliğinizi yapabilirsiniz.

    Ürüne gitmek için tıklayınız.Dustbreak 1226 ve Dustbreak 1227 Torbasız Süpürgeler

Homend’in Dustbreak süpürge ailesinin en yeni modelleri tabii ki A sınıfı özellikli. Aynı zamanda Dustbreak süpürgelerin toz torbasız tasarımları cyclone teknolojisi ile gücüne güç katıyor. Yani süpürgeniz hem cebinizi hem temizliğinizi düşünerek çalışıyor.

Peki siz süpürgenizi ne kadar sıklıkla düşünüyorsunuz? Dustbreak süpürgelerin toz haznelerini ve hepa filtrelerini düzenli aralıklarla temizlerseniz uzun yıllar boyunca ilk günkü çekiş performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ürüne gitmek için tıklayınız.Deepsilence 1228 ve Deepsilence 1229 Torbalı Süpürgeler

Elektrikli süpürgelerin çok sesli çalıştığı dönemler artık eskide kaldı. Homend’in Deepsilence modelleri A sınıfı enerji sertifikalarının yanında ultra sessiz çalışma performanslarıyla göz dolduruyor. Evinize alacağınız bir Deepsilence toz torbalı süpürge, sessiz sedasız çalışır ve zemindeki tüm tozları torbasına hapseder.

Deepsilence elektrikli süpürgelerin tam 4 litrelik toz torbaları bulunur. Bu da size yüksek çekiş performansıyla uzun süreli kullanım sağlar. Yine de bir süre sonra Deepsilence süpürgenizin toz torbasını değiştirmeniz gerekecek. O gün geldiğinde yedek toz torbanız çok uzaklarda aramanıza gerek kalmadan, homend.com.tr’nin yedek parça bölümünde, yani bir tık uzağınızda sizi bekliyor olacak.

Ürüne gitmek için tıklayınız.

 

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.