Yeni Yılda Yenilik ZamanıHer Pazartesi diyete başlayanlar, her yeni yılda da yeni kararlar alıyor mu? Evet evet, çok iyi biliyoruz, çünkü biz de onlardan biriyiz! Ama bu sefer gelin hep birlikte bir değişiklik yapalım, 2019 yılı için alacağımız kararları birebir uygulayalım, elbette ki sizi kontrol edemeyiz. Ama Homend ailesinin her üyesine sonsuz güveniriz. Hazırsanız 2019’un yapılacaklar listesi karşınızda;

 

  • Kilo vermek değil, sağlıklı yaşamak zamanı!

Yeni yılda en çok alınan kararların başında ‘kilo vermek’ gelir. Tabii en sık alınan kararlar listesinde ilk sırada olması da normaldir. Ancak bu kararı neden uzun süre uygulayamadığınızı hiç düşündünüz mü? Aslında sebebi çok basit, doğru olan kilo vermeye çalışmak değil, sağlıklı yaşamaktır. Öncelikle bir uzman gözetiminde yaptıracağınız sağlık kontrolünden sonra yaşam standardınıza uygun öğün aralıkları ile bir beslenme programı oluşturmalısınız. Siz beslenme düzeninizi oluşturduktan sonra, küçük tatlı kaçamaklar yapmanın da kimseye zararı olmaz. Yeni yılın en sağlıklısı olmasanız da bu kararın arkasında duralım, sağlıklı günler!

 

Siz sağlıklı beslenin diye Homend 2401 S3 Steamcooker buharlı pişiriciyi ürettik. Buradan ürüne ulaşabilirsiniz.

 

  • Ah şu kötü alışkanlıklar!

Bize söylemenize gerek yok, bizim de buradan tek tek saymamıza gerek yok. Maalesef ki hepimizin bazı kötü alışkanlıkları var, biliyoruz. Bu alışkanlıkları bırakmak veya bırakmamak için birçok sebebimiz de var. Şimdi bu sebeplerin hepsini bir kenara bırakalım ve gerçekten kararımızı verelim. Bu kötü alışkanlıkların hepsine çizgi çekelim; yerine sağlıklı, eğlenceli ve faydalı yeni alışkanlıklar inşa edelim. Hatta ilk öneri bizden gelsin; o elinizden bırakamadığınız sigara yerine filtre kahve bardağınız olsun. Kendinize filtre kahve hazırlayın ve her zaman taze tutun. Unutmayın, alışkanlıkların yerine yenilerini inşa etmek için 21 gün yeterlidir. Filtre kahve makinenizi bir tıkla satın alabilir, kahve çekirdeklerinin enfes kokusuyla yeni alışkanlıklar edinebilirsiniz, afiyet olsun!

 

5002 Coffeebreak filtre kahve makinesini almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

  • Küçük dokunuşlar, büyük etkiler yaratır

Koşturmaca içinde geçirdiğiniz günler, bazen size de çok renksiz gelmiyor mu? Halbuki küçük dokunuşlar, evinizde yapacağınız ufak değişikliklerle hayatınızı çok daha sakin ve kolay yaşayabilirsiniz. Örneğin; salonun bir köşesinde duran, kimsenin oturmak istemediği tek kişilik koltuğun ucuna bir ayak pufu, yanına da küçük bir fotoğraf albümü koyun, işte size keyif köşesi!

Veya daha somut bir örnek verelim, Pazar sabahları fırından aldığınız taze ekmekle kahvaltı yapmak istersiniz, peki evinizin mis gibi ekmek kokmasına ne dersiniz? Ekmek yapma makinesine malzemeleri koyun ve sabah uyanacağınız saate ayarlamasını yapın. Şimdi yatağınızdan mis gibi ekmek kokusuyla kalktığınızı hayal edin, mükemmel bir Pazar için daha ne istenebilir ki!

 

1503 Breadfast ekmek yapma makinesini almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

  • Hayatınızı Kolaylaştırın

2019’a henüz girmedik ama 2020’nin teknolojisiyle yaşamaya başladık bile. Yani her şeyi çok hızlı yaşıyor, hiçbir şeyi yetiştiremiyoruz. Belki de hayat o kadar zor değildir, ne dersiniz? Özellikle size yardımcı olacak birkaç küçük kahraman, hayatınızı düşündüğünüzden daha kolay hale getirebilir. Örneğin; uzun saatler harcayarak yoğuracağınız anne poğaçasını, profesyonel stand mikserle çok daha kısa sürede ve kendinizi yormadan hazırlayabilirsiniz. Veya konuşan çay makineniz sizin yerinize çalışır, sizin yerinize kapanır. Harcadığı elektriği sizin yerinize düşünerek hayatınızı kolaylaştırabilir. Biz hayatınızı kolaylaştırmaya mutfaktan başlarız, size diğer alanlar için fırsat yaratırız. Çünkü bizim adımız Homend. Serving life.

 

Hayatınızı kolaylaştıracak mutfak ürünlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.