Felsefemiz


Markaların karakter olarak, insanlar ya da toplumlardan farkı yoktur. Biz de Homend’in sadece ürünlerden oluşmadığını çok iyi biliriz. Burada bahsedeceğimiz özellikler sadece markamızın değil, bir bütün olarak hepimizin kişisel özellikleridir.

Güvenilir

Biz küçük ev aletleri dünyasında, bazı kuralları, bazı genel geçer standartları değiştirmeyi hedefliyoruz. Ama bunu tek başımıza başarmamız zor. Bunu gerçekleştirebilmek için güvenilir ve itibarlı bir marka olmamız şart. Bir Homend ürünü aldığınızda, bize kendinizi, sevdiklerinizi, evinizi, sağlığınızı, hatta hayatınızı emanet ediyorsunuz. Bu güveni asla boşa çıkarmayız.

Yenilikçi

“Delilik, aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemektir.” - Albert Einstein

Biz Homend’de, akıllı olduğumuzu iddia ediyoruz. En azından tüm yeniliklere kapımızı açık tutacak kadar. Çünkü bizim için, eskide kalmak, evinizin, hayatınızın dışında kalmak demektir.

Çekici

Biz Homend’de tasarım ve fonksiyonellik arasında bir tercih yapmayız. İkisini de bir araya getirmeye çalışırız. Evinize, hayatınıza, kendinize yakıştıracağınız ürünler tasarlamamız gerektiğini iyi biliriz. Bu yüzden ürünlerimizde, ambalajlarımızda, kullanım kılavuzlarımızda dış görünüşümüze önem veririz. Çünkü biz ilk bakışta aşka inanıyoruz. Tabii gerçek güzelliğin, içte olduğunu unutmayarak.

Çözüm getiren

Bizim için iyi fikir, çözüm getiren fikirdir. Ürünlerimize bir de bu gözle bakın, ne kadar çok fikrimiz olduğunu hemen göreceksiniz.

Bilinçli

Biz Homend’de, aklın gücüne, bilinçli olmanın önemine inanırız. Bilinçi olmak, kapsamlı bir düşünce biçimidir, hayatın her alanına uygulanması gerekir. Bir ürün tasarlarken, yeni bir hizmet geliştirirken, sizinle iletişim kurarken, neyi neden yaptığımızı çok iyi biliriz. Bu yüzden gerektiğinde, attığımız her adımın hesabını da verebiliriz.

Kaliteli

Burada bahsettiğimiz, sadece ürünlerimizin kaliteli olması değil. O zaten elde var bir. Biz burada iletişim kalitesinden, hizmet kalitesinden, yaşam kalitesinden bahsediyoruz. Standartların üstüne çıkmanın, ortalamayla memnun olmamanın, gerçek anlamda mükemmelliyetçi bir yapının sözünü veriyoruz. Bizim kalite anlayışımız, bu işi yapmaya karar verdiğimiz ilk gün başladı. Ve her zaman, aynı mantıkla devam edecek.

Çünkü bizim adımız Homend. Serving life.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.