Üyelik Sözleşmesi

homend.com.tr'ye üye olmak için 'Üye İşlemleri' sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir.Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir.Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.

Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Üyelik İptali
Üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırma hakkına sahipsiniz. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra homend.com.tr ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
3 - Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa kişinin üyeliği iptal edilmez
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
1 - Üye ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
3 - Sisteme veya markaya zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa kişinin üyeliği iptal edilir.

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için homend.com.tr'de gerekli yazılımsal önlemler alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında üyelerin de bilgilerinin güvenliğinden sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz. homend.com.tr'ye giriş için kullandığınız bilgileri hiç kimse ile paylaşmamanızı, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmamanızı rica ederiz. 

Farklı Adres
Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Yâda faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız teslimat adresi olarak farklı bir yer yazabilirsiniz.

Ürün Yorumları
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır.

Ürün yorumu yazarken: Genel ahlak kuralları çerçevesinde kalmaya özen göstermenizi rica ederiz. Her üyenin yaptığı yorum yayınlanmadan önce yöneticiler tarafından kontrol edilecektir.

Bu bilgileri PDF dosyası halinde buradan indirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.